Alchymist hotel

Tržiště 19, 11800 Praha 1
257286005
info@alchymisthotel.com www.alchymisthotel.com/

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Několik kroků od Pražského hradu a Karlova mostu, mezi malebnými uličkami Malé Strany, se nachází luxusní Alchymist Grand Hotel & Spa. 5-ti hvězdičkový boutique hotel vás zaujme pohádkovým prostředím s vytříbeně zařízenými pokoji, jež odrážejí historický charakter města.

Restaurant Aquarius se svým barokním nádvořím poskytuje hostům čarovnou atmosféru a rozmazluje je domácími italskými těstovinami, či specialitami z ryb a plodů moře. Vychutnejte si mimořádný omlazující rituál v Ecsotica Spa, které je situované ve starobylých sklepeních hotelu.

Historické okolí a jeho luxusní interiér činí z hotelu Alchymist Grand Hotel and Spa ideální místo pro pořádání akcí při různorodých příležitostech. Ať již se jde o firemní, vládní, neziskovou či čistě soukromou akci, zajisté oceníte charakter a flexibilitu všech našich prostor; sálů Crystal Ballroom a Zrcadlové galerie či restaurace Aquarius.

Alchymist Grand Hotel and Spa je ideálním místem pro svatební oslavy a ceremonie. Postaráme se o veškeré detaily od zajištění menu a nápojů, dekorací a květin.

Crystal Ballroom - Crystal Ballroom se nachází v prvním patře hotelu s kompletním denním osvětlením a letní terasou a má kapacitu až 100 míst v závislosti od požadovaného uspořádání.
Unikátní prostor pro Vaše firemní jednání, incentivní anebo soukromé večeřea oslavy, svatební recepce, konference, módní přehlídky a koktejly. Špičková multimediální vybavení uspokojí i nejnáročnější technické požadavky. Multifunkční prostory slibují dostatek místa pro občerstvení zajišťované kuchyní restaurace Aquarius a oddělené místo pro Vaše jednání.

Mirror Gallery
Jsme hrdi, že Vám můžeme nabídnout jednu z našich historických gotických hal, která poslouží jako unikátní místo pro podniková jednání, setkání, soukromou oslavu či svatební obřad. Jedná se o velmi intimní prostor vyzdobený v bohatých barvách s benátskými zrcadly a lustry Murano ze soukromé sbírky italského majitele.

Svatební obřad a recepce jsou jen začátkem. Představte si svou svatební noc v našem krásném svatebním apartmánu se snídaní druhý den ráno podávanou až do postele.

Svatební noc zdarma rádi poskytneme svatebčanům, kteří se rozhodnou uspořádat svoji hostinu v našem Crystal Ballroom nebo jiných prostorách a celková útrata přesáhne částku 65.000 Kč.

Kapacita pro hostinu

  • 1-10
  • 10-30
  • 30-50

Cena menu/osoba (CZK)

  • 700-1200
  • 1200+

Ubytování - cena (CZK)

  • nad 1000,- CZK

Ubytování - počet pokojů

  • 20+

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ne
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo