Logo

Malý Oslov Glamping - Vše na jednom krásném místě v přírodě

Oslov ev.c. 47, 39835 Oslov
+420 773 678 955 +420 773 678 955
info@malyoslov.cz www.malyoslov.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Malý Oslov je na první pohled místo jak stvořené pro Vaší svatbu. Nejen svojí krásou, roztomilostí či fotogeničností, ale také tou velmi praktickou výhodou, že naprosto vše se zde může dít na jednom místě. Obřad, hostina, raut, bar, posezení u krbových kamen, zábava pro děti, večerní taneční zábava v hlavní chatě a ještě pohodlné ubytování VŠECH hostů i se snídaní. To vše na 25 000m2 prostoru, který bude na Váš Velký den k dispozici jen Vám.

Malý Oslov je svatební minivesnička na louce u řeky a lesa, s velkou společenskou chatou s velkokapacitní kuchyní, velkou společenskou místností s krbem, a velkou zastřešenou dřevěnou terasou a bazénem. Okolo je 21 malých roztomilých barevných chat a chatiček, které jsou krásně stylově zařízené a ubytují až 80 Vašich hostů. Hodně z nich, včetně svatební chatičky s postelí s nebesy pro novomanžele, má výhled na soutok řek. Je tu také spousta variant na to Vaše pravé místo k obřadu, např pod starým nasvíceným dubem, u bazénu, na terase, vyhlídky na soutokem, na skále, na louce, v lese, na posedu, u řeky, na nedalekém hradu Zvíkov, odkud můžete připlout i po řece....a včetně zastřešených variant při deštivém počasí či sněžení.

Velmi vstřícní majitelé manželé Madansky, Vám rádi zprostředkují či doporučí veškerý svatební servis, vycházející nejen z profesních zkušeností, ale i z vlastních, protože i oni měli svatbu na tomto kouzelném místě a jejich přáním je, aby se stalo místem splněných přání a krásných vzpomínek. To podporují třeba i doživotní slevou na ubytování pro všechny na tomto místě sezdané páry.. ..

V případě zájmu o svatební servis včetně cateringu, koordinace, focení, dekorací apod, mohou i pomoci při zarezervování Vašeho vysněného termínu s místní sympatickou paní matrikářkou s krásnými, tak akorát dlouhými, projevy a mohou nabídnout i své ověřené kontakty na vyhledávané svatební kuchaře. více na www.malyoslov.cz nebo telefonu +420773678955

Děláme maximum pro to, aby budoucím manželům vyšel jejich den D přesně tak, jak si představovali a vysnili. A to i cenově a časově. Proto nabízíme více variant od nízkorozpočtových odpoledních svateb s večerní párty po celovíkendové či dokonce královské týdenní svatební oslavy. Umíme i tzv. Lastminute svatby. Pomůžeme Vám také s rezervací termínu na místní matrice.

1hodina z Prahy Anděla, nejbližší město Písek je 15 min., parkování je na místě.

Ubytování hostů (80 lůžek ve 21 chatkách), možno doobjednat či zprostředkovat svatební servis včetně cateringu, koordinace, focení, dekorací apod.

pro rezervaci termínu volejte či sms na +420 773 6789 55, nebo pište na info@malyoslov.cz. Ozveme se Vám zpět.

Kromě svateb celý areál je skvělý také pro teambuildingu, oslavy narozenin, celorodinné dovolené, sportovní a zájmová soustředění, dovolené pro party kamarádů či spolupracovníků.

Kapacita pro obřad

  • 50-100

Cena za koktejl/osoba (CZK)

  • 0

Nájem za obřadní místo (CZK)

  • 0

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ano

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo