Logo

DŮM U PARKU

Palackého 75/21, 779 00 Olomouc
+420 585 750 420 +420 602 431 430
info@dumuparku.cz www.dumuparku.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

V elegantním prostředí s letní terasou Vám nabízíme nevšední atmosféru danou jedinečným propojením historie a současnosti. Místo jako stvořené pro Vaši svatbu snů, uspokojí i ty nejnáročnější a pokud chcete slavit v opravdu nevšedních a reprezentativních prostorech, které hostům vyrazí dech, není lepší volby, než náš společenský sál s tanečním parketem v DOMĚ U PARKU. V sále je pódium pro hudebníky a je technicky vybaven pro reprodukovanou i živou hudbu.

Nabízíme Vám vnitřní nebo venkovní svatební obřad na atraktivním místě parku Čechovy sady, prvotřídní gastronomii, grilování, live cooking show, profesionální kosmetické a kadeřnické služby v beauty salonu, svatební šaty a doplňky ve svatebním salonu, aranžmá prostor včetně dekorace svatební tabule dle Vašeho přání. Vše na jednom místě bez zbytečných přesunů. Zkrátka „v kostce“ Vás u nás v den Vaší svatby pod jednou střechou učešeme, nalíčíme, oblečeme, oddáme, vykouzlíme svatební hostinu a roztančíme Vaše hosty.

Díky výhodné poloze DOMU U PARKU u olomouckého historického centra
bude Váš svatební den přímo v centru dění. Navíc v neobyčejném prostředí a s výhledem do zeleně Čechových sadů.

Máme vlastní místo na obřad a to hned ve třech možných variantách, kterými jsou nádvoří, park anebo v případě nepřízně počasí interiér společenského sálu.

Olomouc je výborně dopravně dostupná po dálnici D1 z Prahy (281 km), Brna (80 km), Bratislavy (202 km) i Ostravy (104 km) a hlavním železničním koridoru z Prahy (2 hod. 20 min.), Ostravy (1 hod. 10min.) a Přerova (21 min.). Disponujeme vlastním parkováním ve dvorním traktu pro cca 15-20 osobních vozidel, který je monitorová kamerovým systémem. Z parkoviště je možné se dostat výtahem přímo do společenského sálu, kde probíhá hostina. Další parkovací stání jsou k dispozici před naším domem na parkovací ploše se závorou.

Nabízíme zimní svatby se slevou 20 % v měsících LISTOPAD - BŘEZEN. Sleva se vztahuje na pronájem prostor, koordinaci celého svatebního dne, výzdobu svatební tabule a výzdobu obřadního místa.

Kapacita pro hostinu

  • 50-100
  • 100-200

Minimální konzumace/nájem

  • 1-50.000

Cena menu/osoba (CZK)

  • 700-1200

Ubytování - počet pokojů

  • 0

Ubytování - cena (CZK)

  • do 1000,- CZK

Ukončení hudební produkce

  • do 02.00

Facebook Pinterest

Min. konzumace ano
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ano
Vlastní alkohol ano

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo