Logo

Best sportcentrum Olomouc

Dolní hejčínská 1194/36, 779 00 Olomouc
+420 778 062 860 +420 778 062 860
alice@svatbaodadoz.cz www.svatbaodadoz.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Konečně to, co hledáte! Ideální místo pro vaši svatbu – v soukromí a přitom v srdci Olomouce. Vaším jediným úkolem bude užít si svůj den, protože o všechno ostatní se postaráme my – od kompletního cateringu po zajištění zábavy pro vaše hosty. Nechcete nikam přejíždět? To jste u nás správně! Obřad, hostinu i večerní mecheche pro vás připravíme na jednom místě.

Prostorná restaurace s kapacitou 190 míst k sezení a rozlehlým tanečním parketem s pódiem vás okouzlí. Svatební menu rádi připravíme na míru, podle vašich přání. Zajistíme také sladký bar, případně speciální koutky (rumový, čokoládový, sýrový atd.) Poradíme vám s výběrem svatebního dortu, který samozřejmě můžete mít od své cukrářky. Rádi se postaráme o jeho uskladnění. Povolujeme také vlastní alkohol.

Pro vaše hosty máme k dispozici bowling, virtuální realitu, kulečník, dětský koutek, dataprojektor a dvě smart televize (promítání fotek, videí…).

K restauraci náleží ještě menší salonek, který můžete využít jako "chill out" zónu nebo třeba pánský koutek. Tato místnost je oddělena dveřmi, takže poskytuje maximální soukromí. Celý prostor Bestu je plně klimatizovaný.

Pro obřad využijete profesionálně ozvučený sál ve 3. patře o velikosti 260 m2, ve kterém lze usadit až 60 hostů. Kompletní výzdobu pro obřad vám zajistíme dle vašich představ a požadavků. V mezipatru se nachází také prostor pro přípravu nevěsty.

Přípravami vaší svatby vás bude po celou dobu provázet naše svatební asistentka, která vám ráda poradí a zajistí kompletní svatební servis. Doporučí vám osvědčené dodavatele, zajistí výzdobu, sestaví svatební menu, rozpočet a bude vám k dispozici ke konzultaci každého detailu vašeho velkého dne.

Myslíme také na vaše čtyřnohé miláčky – u nás mají zelenou!

Parkování pro 30 vozidel je zajištěno přímo před budovou. Objekt je bezbariérový – máme k dispozici výtah až do obřadního sálu.

Samozřejmostí je wi-fi v celém areálu.

V blízkém okolí je možnost focení v parku.

Informace ke svatebním obřadům v Olomouci

Vzhledem k vysokým poplatkům za obřad mimo radnici a malému množství výjezdních termínů vám rádi zajistíme oddání prostřednictvím jedné z církví, které jsou oprávněné uzavírat sňatky. Vy tak ušetříte poplatky za obřad mimo radnici a můžete si zvolit prakticky jakýkoliv termín a čas obřadu. Více podrobností vám vysvětlí naše svatební asistentka.

✔ svatební obřad i hostina na jednom místě
✔ kompletní catering, včetně sladkého baru
✔ k dispozici bowling,virtuální realita a dataprojektor
✔ služba svatební asistentky
✔ ubytování hostů v hotelu vzdáleném 300m za zvýhodněnou cenu
✔ k dispozici přípravna pro nevěstu
✔ prostorný taneční parket
✔ k dispozici dětský koutek
✔ zvířata povolena
✔ oddělený menší salonek
✔ kompletní zajištění celé svatby na klíč
✔ pohodlné parkování
✔ výtah až k obřadnímu sálu

Obřady se u nás konají v prosluněném sále ve 3. patře budovy. Cena za vyzdobení sálu je vždy individuální v závislosti na složitosti výzdoby a bude vám spočítána naší svatební asistentkou. K dispozici je také kompletní profesionální ozvučení sálu.
Sál vám nazdobíme podle vašich představ. K dispozici máme kompletní inventář, jako jsou svatební brány, stolečky. Výzdobu si samozřejmě můžete zařídit svépomocí.
Před sál je možné vyjet výtahem přímo z parkoviště. Místnost pro přípravu nevěsty se nachází v mezipatře.

K dispozici je vám vlastní parkoviště o kapacitě 30 vozidel. Parkoviště je částečně kryté a nachází se přímo před budovou. Hlídané je kamerovým systémem. Parkování je zdarma. Z parkoviště vede výtah přímo k obřadnímu sálu.

Kapacita pro obřad

  • 30-50

Kapacita pro hostinu

  • 100-200

Minimální konzumace/nájem

  • 1-50.000

Cena menu/osoba (CZK)

  • 500-700

Cena za koktejl/osoba (CZK)

  • 1-100

Nájem za obřadní místo (CZK)

  • 1-5.000

Nájem za místo na koktejl (CZK)

  • 5-10.000

Ubytování - cena (CZK)

  • do 1000,- CZK

Ubytování - počet pokojů

  • 20+

Ukončení hudební produkce

  • do 03.00

Min. konzumace ano
Venkovní prostor ne
Hudba po půlnoci ano
Vlastní alkohol ano

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo