Venclův statek

Javornice 180, 517 11 Javornice
+420 770 141 341 +420 770141341
info@vencluvstatek.cz www.vencluvstatek.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Venclův statek je rodinný penzion, kde můžete prožít Váš svatební den. Můžete využít naše prostory jak pro obřad, tak pro hostinu a zároveň i ubytování. Vše pěkně v klidu, na jednom místě.

Sňatečné obřady přímo u nás na statku zajišťuje matrika města Rychnov nad Kněžnou. V případě zájmu o církevní sňatek je třeba se domluvit s administrátorem příslušné farnosti.

V případě zájmu Vám můžeme doporučit prověřené dodavatele na Vaši svatbu.

Jsme rodinný penzion, ležící v malebném podhůří Orlických hor. O naše hosty se vždy staráme s maximální láskou a péčí. Obřad můžete mít na louce, na slavnostním obědu si můžete pochutnat v naší restauraci (kde vaříme mimo jiné z našeho hovězího) a pak se můžete s Vaší rodinou a přáteli bavit až do rána. Jistě Vy i Vaši hosté ocení možnost ubytování. Pokud chcete prožít Váš svatební den v klidu, bez zmatku, neváhejte se na nás obrátit.

K obřadu můžete využít přilehlou louku, prostor pod naší jabloní a pokud by náhodou pršelo, máme k dispozici zastřešenou terasu. V případě, že pořádáte opravdu malou svatbu, můžeme k obřadu nabídnout i vnitřní prostory penzionu (školící místnost, zimní zahrada). V blízkém okolí můžete k obřadu využít například rychnovský zámek, kostel sv. Jiří v Javornici, nebo malý romantický kostelík sv. Jana Nepomuckého v Bělé u Liberka.

Venclův statek je vzdálen necelých 7 km od Rychnova nad Kněžnou, 45 km od Hradce Králové a 160 km od Prahy. K penzionu náleží vlastní nehlídané nekryté parkoviště.

Kapacita pro hostinu

  • 30-50

Kapacita pro obřad

  • 30-50

Cena za koktejl/osoba (CZK)

  • 0

Minimální konzumace/nájem

  • 0

Ubytování - počet pokojů

  • 1-10

Ubytování - cena (CZK)

  • nad 1000,- CZK

Ukončení hudební produkce

  • od 22.00

Facebook

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo