Logo

Hotel Benica

Ke Stadionu 2045, 25601 Benešov
317725611 737797214
petra.kmoskova@benica.cz www.benica.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Nabízíme Vám bohaté zkušenosti v oblasti pořádání svatebních hostin. Velké parkoviště pro svatební hosty, prostor na tanec, velká místnost na hlavní svatební hostinu a hotelová zahrada nabízejí velmi kvalitní zázemí pro všechny přítomné hosty. Dětským svatebním hostům je plně k dispozici nově vystavené certifikované hřiště.

Naší hlavní silnou stránkou je svatební výzdoba včetně prostření stolů a kvalitní domácí kuchyně.
Dle počtu osob se mohou svatební hostiny odehrávat ve velkém konferenčním sále. Tento prostor má oproti ostatním mnoho výhod - zajistí Vám naprosté soukromí, oddělený vstup mimo hlavní vstup do hotelu, přímý vstup na terasu a hotelovou zahradu, která bývá v létě hojně využívaná pro večerní pokračování oslavy. Pro ryze venkovní variantu lze samozřejmě využít pouze hotelovou zahradu, jejíž součástí je i venkovní bazén. Zahrada má plné vybavení ke grilování a dostatek prostoru na tanec. Ke svatebním hostinám a hlavně pak na večerní tancování výborně poslouží restaurace hotelu. Pro větší svatby jsou tyto prostory připraveny exkluzivně pro Vás. Z restaurace je přímý vstup na venkovní zahrádku, což ocení zejména kuřácká část hostů (nekuřácká také:)).

V hotelu Benica se můžete nechat také oddat a užívat si Váš velký den bez nutnosti kamkoli přejiždět. Své ano si můžete říct na hotelové zahradě a nebo v jednom z našich sálů. Vše potřebné si musíte zajistit na matrice v Benešově, kde s Vámi domluví datum a čas obřadu. Potřebné informace naleznete zde: https://www.benesov-city.cz/vismo/dokumenty2.asp?id_org=219&id=1229&p1=40538

Velkou výhodou našeho hotelu je možnost zajistit celý svatební den "pod jednou střechou".
Pokud budete mít Váš obřad například na Konopišti a nemáte se kde setkat před obřadem, pak pro Vás zajistíme plný servis také. Tato varianta je ideální a pohodlná hlavně pro maminku nevěsty :) Připravíme Vám oddělený prostor pro setkání Vašich hostů, zajistíme občerstvení, veškerý inventář, pomůžeme s organizací ranních rituálů ... nevěstě dáme pokoj na převlečení a přípravu, pomůžeme s předáváním květin, děkování rodičům, zdobení myrtami, zdobení aut, pokud si nevěsta bude přát, zajistíme utajený odjezd na obřad zadním vchodem...zkrátka pomůžeme se vším, na co si jen vzpomenete :) a na co si při svých mnohaletých zkušenostech vzpomene my :)
Za Vámi donesený svatební dort a sladké si neúčtujeme nic.
Ze svatební tabule budete nadšení, je to náš velký koníček :)

Obřadním místem číslo jedna je určitě zámek Konopiště, od kterého jsme opravdu kousek a navíc se u nás můžete již před obřadem všichni sejít a nechat třeba část vozidel na našem parkovišti zdarma.
Za zmínku stojí i blízký zámek Jemniště.
A kdo nikam nechce přejíždět, může se oddat přímo u nás, na hotelové zahradě nebo v salonku.

Před hotelem máme velké parkoviště, pro hotelové a svatební hosty zdarma.
Velkou výhodou je místo v blízkosti zámku Konopiště. Všichni k nám bez problémů trefí a není třeba se složitě proplétat městem. Od vlakového a autobusového nádraží jsme vzdálení cca 1,5 km.

Rezervujte si svatební hostinu nejpozději do 30.9.2020 / platí i pro rezervace na příští rok 2021/ a získejte apartmá pro novomanželé ZDARMA !!

Kapacita pro obřad

 • 1-10
 • 10-30
 • 30-50

Kapacita pro hostinu

 • 10-30
 • 30-50
 • 50-100

Cena menu/osoba (CZK)

 • 300-500

Cena za koktejl/osoba (CZK)

 • 300-500

Nájem za obřadní místo (CZK)

 • 1-5.000

Nájem za místo na koktejl (CZK)

 • 1-5.000

Minimální konzumace/nájem

 • 1-50.000

Ubytování - cena (CZK)

 • do 1000,- CZK

Ubytování - počet pokojů

 • 20+

Ukončení hudební produkce

 • do 24.00

Facebook

Min. konzumace ano
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo