Alcron Hotel Prague

Štěpánská 40, 110 00 Praha
+420 222 820 057
Lenka.Simkova@alcronhotel.com www.alcronhotel.com

Alcron Hotel Prague se nachází poblíž Václavského náměstí, Staroměstského náměstí, Karlova mostu a Pražského hradu.

Hosté oceňují prvotřídní pohostinnost a jedinečný servis.

Přesto, že si vybavení pokojů a dispozice ve stylu Art Deco uchovávají půvab a eleganci éry dávno minulé, nabízejí moderní možnosti. Hotel evokuje jinou dobu, okouzlí vás mramorovými podlahami, vysokými stropy a starožitnými světly.
Hosté mohou využít vysokorychlostní bezdrátový internet, zařízení na přípravu kávy Nespresso a čajů Ronnefeldt a volný vstup do fitness centra a sauny. Hotel je nekuřácký.

RESTAURACE ALCRON, oceněná michelinskou hvězdou (2012 až 2017), má útulnou art deco atmosféru. V roce 2017 byla restaurace hodnocena jako sedmá nejlepší mezi tzv. fine dining restauracemi v Evropě a jedenáctá na světě.
Kapacita restaurace je až pro 24 osob.

BE BOP LOBBY BAR - se svou nabídkou unikátních signature koktejlů, širokého výběru prestižních destilátů a skvělého jídla, patří mezi špičku pražských barů.

LA ROTONDE - Nabízí kombinaci toho nejlepšího z české a evropské kuchyně společně s jedním z nejlepších vinných lístků v Praze.
Kapacita restaurace je až 130 osob, kapacita venkovní terasy 22 osob.

CRYSTAL BALLROOM - Prostorný Crystal Ballroom s proskleným stropem je dokonalým místem pro svatební hostinu i after-party. Zatímco se personál hotelu postará, aby byl tento den pro vás nezapomenutelný, Vy můžete protančit noc pod hvězdami. Kombinace dokonalého akcentu na detail, prvotřídní prostředí a vynikající gastronomické služby vykouzlí skutečně nezapomenutelnou svatbu.
Kapacita Crystal Ballroomu je až 130 osob v banketovém uspořádání. S místem pro tanec je možné sál využít pro max 100 osob.

...

Hotelové podzemní parkoviště na ulici Štěpánská 40 (100 Kč/hod, 900 Kč/den). Vybaveno nabíjecí stanicí pro elektromobily.
Veřejné placené parkoviště na Václavském náměstí.

Doporučujeme rezervovat parkovací místo s předstihem.

VEŘEJNÁ DOPRAVA
Můstek (metro A a B)
Václavské náměstí (tramvaj č. 3, 9, 14, 21 a 24)

Kapacita pro hostinu

  • 50-100

Minimální konzumace/nájem

  • 75-125.000

Ubytování - cena (CZK)

  • nad 1000,- CZK

Facebook

Min. konzumace ano
Venkovní prostor ne
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo