Zámek Dobřenice

Dobřenice 7, 503 25 Dobřenice
+ 420 603 143 199
zamekdobrenice@gmail.com www.zamekdobrenice.cz/

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Dobřenice jsou místem s významnou historií. Díky nově zrenovovanému zámku, krásnému okolí a širokou nabídkou služeb mají všechny předpoklady pro to, vytvořit ideální atmosféru pro uspořádání svatby nebo být místem pro vaši rekreaci a vzdělávání široké veřejnosti.

V současné době byla dokončena kompletní rekonstrukce zámečku. Od roku 1995 většina ostatních budov prochází průběžnou rekonstrukcí, aby se umožnilo jejich využití a zastavilo chátrání.

K areálu náleží budovy bývalého velkostatku, stáje, krytá i venkovní jízdárna a barokní kostel sv. Klimenta, nejvýznamější barokní památka v Dobřenicích. Patřičná péče je věnována také anglickému parku, kde můžeme najít mnoho cenných velmi starých stromů, od nichž jsou krásné výhledy na zámek i přilehlé rybníky.

...

Dopřejte si i vy to nejlepší a svěřte nám uspořádání vašeho svatebního obřadu i svatební hostiny v příjemném a romantickém prostředí nově zrekonstruovaného Zámku Dobřenice. Díky své poloze a okolní krajině jsou Dobřenice skvělou volbou pro váš svatební den, který je důležitým okamžikem ve vašem životě!

Svatba na zámku má jedinečné kouzlo a atmosféru.

SVATEBNÍ OBŘAD
Zámecký andělský salonek
- Svatební obřad v luxusním zámeckém salónku se nese v duchu vznešenosti a romantiky. Pokud chcete ohromit své svatebčany a nespoléhat na počasí, pak je toto místo určitě správnou volbou.
- Kapacita: 40 osob

Zámecký kulatý salónek
- Prostorná a elegantní místnost s dekorativními dřevěnými trámy na stropě. Dominantou salónku je velké okno, z kterého je nádherný výhled na přilehlý rybník a zámecký park.
- Kapacita: 90 osob

Zámecká terasa
- Svatební obřad na krásné a prostorné zámecké terase je ideální pro ty z vás, kteří si přejí romantický obřad pod širým nebem s nezapomenutelným výhledem do zámeckého parku.
- Kapacita: 100 osob

Zámecká kaple
- Církevní svatební obřad v kapli po domluvě s knězem.
- Kapacita: 70 osob


SVATEBNÍ HOSTINA
Náš kuchařský tým Vám připraví gastronomický zážitek v podobě svatebního menu, a to i například formou rautu na míru.

Užijte si svůj den na krásném zámku s rozsáhlým parkem. K dispozici je Vám nejen zámecká jídelna, salónek, ale i další společenské místnosti.


UBYTOVÁNÍ
Na požádání poskytujeme na zámku našim klientům možnost ubytování pro 18 osob.

...

...

Kapacita pro obřad

  • 30-50
  • 50-100

Ubytování - počet pokojů

  • 11-20

Facebook

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo