Zámek Dobřenice

Dobřenice 7, 503 25 Dobřenice
+420 603 143 199
zamekdobrenice@gmail.com www.zamekdobrenice.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Dobřenice jsou místem s významnou historií. Díky nově zrenovovanému zámku, krásnému okolí a širokou nabídkou služeb mají všechny předpoklady pro to, vytvořit ideální atmosféru pro uspořádání svatby nebo být místem pro vaši rekreaci a vzdělávání široké veřejnosti.

V současné době byla dokončena kompletní rekonstrukce zámečku. Od roku 1995 většina ostatních budov prochází průběžnou rekonstrukcí, aby se umožnilo jejich využití a zastavilo chátrání.

K areálu náleží budovy bývalého velkostatku, stáje, krytá i venkovní jízdárna a barokní kostel sv. Klimenta, nejvýznamější barokní památka v Dobřenicích. Patřičná péče je věnována také anglickému parku, kde můžeme najít mnoho cenných velmi starých stromů, od nichž jsou krásné výhledy na zámek i přilehlé rybníky.

...

Dopřejte si i vy to nejlepší a svěřte nám uspořádání vašeho svatebního obřadu i svatební hostiny v příjemném a romantickém prostředí nově zrekonstruovaného Zámku Dobřenice. Díky své poloze a okolní krajině jsou Dobřenice skvělou volbou pro váš svatební den, který je důležitým okamžikem ve vašem životě!

Svatba na zámku má jedinečné kouzlo a atmosféru.

U nás máme jak obřady, tak celé svatby včetně hostiny a ubytování. Nejvíce preferované obřadní místo je naše krásná terasa s výhledem do parku, ale když nám počasí nepřeje obřad se uskuteční v andělském nebo půlkulatém salonku. Kapacita andělského salonku je 40 osob, půlkulatého 100 osob a na terase 120 osob.

Svatby u nás se vyznačují příjemnou atmosférou v úplném soukromí. Na zámku jste jenom vy a též Vám je k dispozici park, který má 24 hektarů.

Když máte u nás pouze obřad, máte k dispozici přízemí zámku, terasu a park na devadesát minut.

Svatba s hostinou si užívá terasy a celého přízemí zámku, kde je k dispozici hala, bar, dvě jídelny, místnost na raut, malí salonek pro sladké potěšení a vstupní hala k tanci, pakliže se netančí na terase.

UBYTOVÁNÍ
Na požádání poskytujeme na zámku našim klientům možnost ubytování pro 8 osob.

...

Přijďte se podívat na svatební veletrh, který se koná dne 19.10.2019 nebo 23.-24.11.2019 na vánoční trhy.

Kapacita pro obřad

  • 30-50
  • 50-100

Kapacita pro hostinu

  • 30-50
  • 50-100
  • 100-200

Ubytování - počet pokojů

  • 1-10

Facebook

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo