Penzion Pod Pralesem

Léskové 911, 756 06 Velké Karlovice
+ 420 571 444 747
recepce@podpralesem.cz podpralesem.cz/

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Penzion a hospoda Pod Pralesem mají ve Velkých Karlovicích v údolí Leskové dlouholetou tradici. Penzion se nachází v turisticky atraktivním, ale přitom klidném místě Velkých Karlovic, v blízkosti běžeckých tras, lyžařských vleků, cyklotras a jedlo-bukového pralesa Razula.

Velké Karlovice leží v podhůří Javorníků a Beskyd. Okolí nabízí nepřeberné množství aktivit: lyžařské vleky, upravované a turistické lyžařské běžecké tratě, trasy pro pěší turistiku, trasy pro horská kola, tenisové kurty nebo koupaliště. V blízkosti našeho penzionu najdete hotel Horal s vyhlášeným wellness.

Je třeba si domluvit schůzku na které se vše dozvíte.

Rádi pro Vás připravíme firemní akce, školení, rodinná posezení i oslavy.

Nejen na večerní program je možné zajistit různé aktivity, např. bowling, masáže, saunu.

Návštěvníkům této části Valašska nabízíme ubytování, stravu ve vyhlášené hospodě s domácí kuchyní, posezení na letní a zimní terase a další služby spojené s ubytováním (úschovna kol a lyží, sauna apod.). Rodinám s dětmi zde nabízíme venkovní a vnitřní vybavení (např. dětskou jídelní židli, postýlku, dětské pískoviště, klouzačku, ohniště apod.).

V nabídce najdete klasická česká jídla, ale samozřejmě i valašské speciality. Pravidelně máme na menu sezónní nabídku z lokálních potravin. Restaurace je zcela nekuřácká. Najdete zde jídelnu, salón s dětským koutkem, posezení u krbu a také výčep. Kuřáci si mohou zakouřit na terase. Můžeme pro vás zorganizovat i menší svatby, oslavy, školení apod. Kapacita oddělených místností je podle uspořádání cca 25 osob.

Parkoviště u penzionu.
Autobusová doprava: zastávka Hotel Razula, tato je vzdálená cca 100m od Penzionu Pod Pralesem.

...

Kapacita pro obřad

  • 10-30

Kapacita pro hostinu

  • 10-30

Facebook

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo