Peklo restaurant

Strahovské nádvoří 1, 11000 Praha 1
+420220516652
restaurant.peklo@gmail.com www.restaurantpeklo.com

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

I v Pekle si můžete připadat jako v nebi. Stačí, když přijmete pozvání do naší restaurace. Nachází se na nejznámějším pražském vrchu Strahově, kde k ní sestupujete až do nitra skály. Je součástí jednoho z nejstarších duchovních klášterů premonstrátského řádu na světě, ale její kuchyně a interiér ve stylu středověkého vinného sklepa probouzí a také skýtá vynikající gurmánské požitky. Má vlastní vodní pramen vyvěrající už po 800 let z přírodního pískovce a obklopena je klášterní vinicí s vyhlídkou, jež nabízí jedno z nejkrásnějších panoramat na hlavní město a Pražský hrad.

Úžasné historické místo v horní části Strahovského kláštera nedaleko Pražského hradu. Vše na jednom místě s možností večeře nebo svatební hostiny. V případě pěkného počasí je k dispozici venkovní terasa.

Celoročně je pro vás k dispozici 110 míst u stolků v romantickém historickém prostředí a během léta i 50 míst k sezení na půvabné venkovní zahrádce. Vnitřní prostory restaurace jsou navíc originálně a vhodně členěny, takže ten pravý stůl pro vás vždy najdeme. Rádi a s ochotou pro vaši firmu, rodinu či jinou společnost uspořádáme společenskou akci.

Kapacita pro obřad

  • 1-10
  • 10-30

Kapacita pro hostinu

  • 50-100

Cena menu/osoba (CZK)

  • 300-500

Minimální konzumace/nájem

  • 1-50.000

Min. konzumace ano
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo