CK Go2 destinace - Mauricius, Maledivy, Bali

Biskupský dvůr 2, 110 00 Praha
+420 222 317 874
info@ckgo2.cz www.ckgo2.cz/

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Svatba v zahraničí? Pomůžeme Vám splnit si Váš sen!

Sníte o nevšední svatbě, zážitku, který si společně uchováte navždy v paměti, a rádi byste ho prožili na nádherném, exotickém místě?
Pomůžeme Vám vybrat si nejvhodnější destinaci a zařídíme vše potřebné, abyste si svůj svatební den či svatební cestu užili na maximum a bez starostí. Vzít se v zahraničí nemusí být zdaleka tak složité, jak se může na první dojem zdát. Cestovní kancelář Go2 má zkušenosti s plánováním svateb především na Mauriciu, Bali a Maledivách.

MALEDIVY
Relaxujte na Maledivách na nejromantičtějších plážích světa, koupejte se v tyrkysových lagunách a vychutnejte si úchvatné západy slunce se sklenkou šampaňského v ruce. Zažijte atraktivní let hydroplánem na resort Atmosphere Kanifushi a užijte si luxus vil na zářivě bílé pláži. Užijte si ničím nerušený klid ve vodních nebo plážových vilách. Šnorchlujte na korálovém atolu, vydejte se na romantickou procházku po stezkách ostrova mezi hustou tropickou vegetací.

Svatba na Maledivách (https://www.maledivy-sri-lanka.cz/maledivy/svatba-na-maledivach)

MAURICIUS
Mauricius je zaslíbený romantice a svatebním cestám. Vyberte si z pestré nabídky hotelů s nadprůměrnou úrovní služeb. Krásná pláž s palmovým hájkem plným vilek láká na svatbu zabalenou do tradičního mauricijského hávu. Třešničkou na dortu resortu La Pirogue Resort & Spa je výhled na majestátní vrchol Le Morne. Přímo pod dramatickou Le Morne stojí jeden z nejlepších hotelů ostrova Hotel Lux s krásnou pláží. Relaxujte s nohami v oceánu na hotelové houpačce nebo si užijte romantickou večeři při svíčkách s dezertem v podobě lahodné domácí zmrzliny.

Svatba na Mauriciu (odkaz: https://www.mauriciusdovolena.cz/destinace/ostrov-mauricius/svatby-svatebni-cesty-mauricius)

BALI
Rozmazlujte se v butikovém hotelu Komaneka at Bisma Resort přímo v centru balijské kultury, Ubudu. Hotel v moderním balijském stylu leží v údolí uprostřed džungle, do které jsou krásné výhledy z pokojů. Užijte si plavání v jedinečně velkém infinity bazénu s výhledem do šťavnaté zeleně. Využijte možnosti kurzů tradičních řemesel s balijskými mistry, naučte se vyrábět květinové obětinky, zacvičte si jógu v některém z místních jóga center.

Svatba na Bali (odkaz: https://www.bali-indonesie.cz/zajezdy-bali/individualni-zajezdy-bali/svatebni-cesta-na-bali).

Když se zasníte a představíte si svůj velký den, objeví se vám před očima oltář na bílém písku a na pozadí oceán zalitý sluncem?
Maledivy (odkaz: https://www.maledivy-sri-lanka.cz/maledivy/svatba-na-maledivach) nebo
Mauricius (odkaz: https://www.mauriciusdovolena.cz/destinace/ostrov-mauricius/svatby-svatebni-cesty-mauricius), patří mezi jedny z nejromantičtějších destinací světa, a mohly by tak být perfektními kulisami pro vaši svatbu.
Pokud pro své “ano” zvolíte Mauricius, velkou výhodou je právoplatnost obřadu v České republice, oproti tomu na Maledivách bude váš obřad pod palmami pouze symbolický.

Skvělou destinací pro svatbu je také velmi populární Bali,
(odkaz: https://www.bali-indonesie.cz/zajezdy-bali) , které vás samozřejmě přivítá nespoutanými plážemi, obřad si ale můžete naplánovat i na rýžových políčkách nebo v opuštěném chrámu v srdci džungle.

Vzít se v zahraničí nemusí být zdaleka tak složité, jak se může na první dojem zdát. Pomůžeme Vám se ve výběru té nejlepší destinace zorientovat.

Jste rozhodnutí vzít se za hranicemi České republiky i všedních dnů, tušíte, která destinace je pro vás ta pravá a přemýšlíte, jak svůj sen proměnit ve skutečnost?

Doporučujeme si vše začít plánovat dostatečně dopředu. Pokud nechcete dělat kompromisy, nebojte se začít svatbu řešit i půl roku nebo rok předem. Každá země má svá specifika, vyžaduje jiné dokumenty a právní náležitosti, proto pokud si chcete ušetřit peníze, čas i zbytečný stres ve svůj svatební den, je dobré se hned od počátku svěřit do rukou odborníků.
Obraťte se na naše specialisty z cestovní kanceláře Go2.

Každá destinace má svého garanta, který ji skvěle zná a připraví Vám proto rádi pobyt a svatbu přímo na míru podle vašich požadavků, představ i rozpočtu. Kromě tipů na nevšední místa a doporučení pro váš svatební den vám pomohou zařídit vše potřebné tak, abyste na svou svatbu odjížděli s jistotou, že bude o vše postaráno. Ve všech destinacích má navíc CK Go2 stálou kancelář s českým delegátem, nemusíte se tedy bát ani toho, že by péče o vaši cestu skončila odletem z Čech.

Pláž
Romantická zákoutí resortu
Hotelová zahrada
Dle přání klienta …

Doprava je zajišťována letecky v rámci daného zájezdu. Do destinací Mauricius, Maledivy a Bali létáme s Qatar Airways nebo Emirates.

...

Kapacita pro obřad

  • 30-50

Kapacita pro hostinu

  • 30-50

Ubytování - cena (CZK)

  • nad 1000,- CZK

Facebook

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo