Penzion Kamínek

Byňov 64, 373 34 Nové Hrady
+420 387 981 164 +420 724 977 094
info@penzion-kaminek.cz penzion-kaminek.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Restaurace penzionu Kamínek Nové Hrady je oázou klidu a dobrého pohoštění na cestách po Třeboňsku a Novohradsku. Kromě výborné kuchyně nabízí mnoho nadstandardních služeb.

Možnost pronájmu celého areálu: celková kapacita krytých míst 280, tři restaurační prostory nezávislé na sobě s kompletním vybavením, možnost pořádání soukromých tanečních zábav, firemních školení, narozenin a svatebních hostin.

Areál se skládá ze tří nezávisle na sobě funkčních provozů . Venkovní areál s dvěma parkety a velkým podiem počet míst k sezení zastřešených 190 . Dále pak salonek restaurace 50 míst . Svatební sál pro 150 osob .

V penzionu je k dispozici celkem 61 lůžek. Každý pokoj je vybaven samostatným WC a sprchovým koutem, na některých pokojích je TV s aktuálním pokrytím a v každém pokoji je internetová přípojka a Wifi. Ubytování je nutné předem telefonicky nebo e-mailem rezervovat.

Nic zásadního pouze dobrou náladu se vším ostatním ochotně poradíme my .

Penzion Kamínek je oblíbeným místem pro pořádání svatebních obřadů, hostin a nejrůznějších oslav v okolí Nových Hradů. Romantické prostředí penzionu ve stylu jihočeského statku bude krásnou kulisou pro Váš svatební den na odlehlé samotě v přírodě Novohradských hor.

Velkou výhodou je vysoká variabilita prostor a odlehlost místa kde zcela jistě nebudete rušeni dále pak letitá zkušenost s pořádáním svatebních obřadů a hostin
Svatby a hostiny u nás jsou zahradní slavností bez rušivého stresu plné klidu a pohody v kruhu vašich nejbližších a přátel .

Pro Vaši svatbu můžete využít variabilní vnitřní i venkovní prostory penzionu. K dispozici Vám bude zahrada s pergolou, parketem a venkovním sezením až pro 150 osob, sál s možností tabule pro 150 osob a restaurace pro 61 osob. Kapacita ubytování pro svatby v areálu penzionu je max. 61 osob (možnost přistýlek; při větších svatbách zajistíme ubytování v okolí).

Jako místo pro Váš svatební obřad si můžete vybrat Státní hrad Nové Hrady, tvrz Žumberk, zahradu penzionu Kamínek nebo některé z romantických zákoutí v okolní přírodě.

Parkování zdarma. Téměř neomezená kapacita

Pro rok 2019 máme nachystanou slevovou akci pro ekonomičtější zvládnutí vašeho slavnostního dne a to . 10% sleva na svatební balíček na páteční svatební termíny v mimo sezoně Březen Duben Červen Září Říjen ...

Kapacita pro hostinu

  • 100-200

Kapacita pro obřad

  • 100-200

Cena za koktejl/osoba (CZK)

  • 0

Minimální konzumace/nájem

  • 0

Ubytování - cena (CZK)

  • do 1000,- CZK

Cena menu/osoba (CZK)

  • 700-1200

Ubytování - počet pokojů

  • 20+

Ukončení hudební produkce

  • do 24.00

Facebook

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo