Logo

DVŮR PERLOVÁ VODA

Kostelec nad Ohří 13, 413 01 Budyně nad Ohří
+420 416 813 594 +420 774 438 194
svatby@dvurperlovavoda.cz www.dvurperlovavoda.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Najdete nás v malé vsi přímo u přírodní rezervace a čeká vás tu nikým nerušený prostor, kde můžete prožít jeden z vašich nejkrásnějších dnů v životě. Jsme statek s vyhlášenou restaurací, minipivovarem, ubytováním a wellness. K dispozici máme mimo jiné i multifunkční travnaté hřiště, koupací biotopové jezírko, bazén se slanou vodou a nádhernou zahradu se spoustou aktivit.

Přijeďte se k nám podívat na nedělní komentovanou prohlídku Perlové vody. Začínáme vždy ve 14 hodin, ukážeme vám veškeré prostory a zodpovíme vaše dotazy. Pro rezervaci volejte na číslo 416 813 594.

Proč jsme ideální volbou pro vaši svatbu? V kouzelném areálu pro vás máme vše, co potřebujete. Krásná místa pro obřad, nadstandardní servírovanou hostinu, celodenní raut, zahradní grilování, výborné pivo, přírodní biotop, bazén se slanou vodou i dětské hřiště. K tomu navíc tým zkušených koordinátorek, které promění vaše sny v realitu.

Odpočinout si potom můžete v našich apartmánech a pokojích. K dispozici máme 28 pokojů o celkové kapacitě 101 lůžek. Každý pokoj je vybavený vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Cena za osobu na standardním pokoji je 1250 Kč se snídaní, v apartmánu 1500 Kč se snídaní.

Míst pro obřad máme spoustu. Pokud si chcete říct své ANO v přírodě, můžete využít naší krásnou rozkvetlou zahradu se vzdušným altánem. Při nepřízni počasí vám vyzdobíme naši stylovou stodolu a pokud chcete jen maličkou svatbu pro nejbližší rodinu, nabídnout vám můžeme naši knihovnu s krbem, ze které je volný vstup na zahradu i k bazénu.

Cesta na Perlovou vodu trvá pouze 45 minut z centra Prahy nebo 35 minut z Ústí nad Labem. Parkovacích míst máme dostatek, nemusíte se tedy bát, že by se k nám někdo z vašich hostů nevešel :)

V rámci svatební zábavy vám můžeme nabídnout prohlídku pivovaru s degustací místního piva, nebo rozsáhlou zahradu s přírodním biotopem a bazénem se slanou vodou, kde pořádáme zahradní párty nebo pikniky.

Kapacita pro obřad

  • 0

Kapacita pro hostinu

  • 0

Minimální konzumace/nájem

  • 0

Cena menu/osoba (CZK)

  • 0

Cena za koktejl/osoba (CZK)

  • 0

Nájem za obřadní místo (CZK)

  • 0

Nájem za místo na koktejl (CZK)

  • 0

Ubytování - cena (CZK)

  • nad 1000,- CZK

Ubytování - počet pokojů

  • 20+

Ukončení hudební produkce

  • do 06.00

Facebook

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ano
Vlastní alkohol ano

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo