Logo

Dvůr Perlová voda

Kostelec nad Ohří 13, 413 01 Budyně nad Ohří
+420 416 813 594 +420 774 438 194
svatby@dvurperlovavoda.cz www.dvurperlovavoda.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Jsme statek, ve kterém najdete vyhlášenou restauraci, minipivovar, ubytování a wellness. K dispozici máme několik sálů, výstavní galerii, multifunkční travnaté hřiště, koupací biotopové jezírko, nádhernou zahradu a spoustu aktivit. Jsme ideálním místem pro nezapomenutelnou svatbu.

Zaujal Vás náš areál? Přijeďte se podívat na nedělní komentovanou prohlídku Perlové vody. Začínáme vždy ve 14 hodin, ukážeme Vám veškeré prostory a zodpovíme Vaše dotazy. Pokud se rozhodnete uspořádat svatbu v našem areálu, budete mít svatbu bez starostí. O zajištění oddávajícího, dodavatelů, hladký průběh dne a koordinaci se Vám postará tým svatební agentury Svatby s Terezou, se kterou exkluzivně spolupracujeme.

Řekněte si své ANO v okouzlujícím prostředí Perlové vody. Jsme areál pro svatby jako stvořený. Najdete nás v malé vsi přímo u přírodní rezervace a čeká vás tu nikým nerušený prostor, kde můžete prožít jeden z vašich nejkrásnějších dnů v životě.
Můžete mít vše na jednom místě. Máme krásnou zahradu s altánem pro venkovní obřad. Starou rustikální stodolu pro milovníky netradičních míst či pro případ deště. Velkorysý podkrovní sál s přiznanými trámy pro hostinu a zábavu. Pro menší svatby prostor s krbem a knihovnou. Neuvěřitelně velkou restauraci pro opravdu velké svatby. Krásný areál s jezírkem plný zeleně, květin a bylinek.

Naší předností je poctivé kvalitní jídlo, zajistíme pro Vás nadstandardní raut, servírovaný svatební oběd. Samozřejmostí je koordinace svatby a výzdoba, zajištění hudby, živé kapely, osvětlení.

Ubytování s kapacitou 96 lůžek. U nás budete mít pocit, jako by se zastavil čas a vše je možné.

Míst pro obřad nabízí Perlová voda hned několik. Knihovna je prostor vhodný pro menší svatby do 40 hostů. Je zde velká vestavěná knihovna a krb. Ze sálu je z jedné strany přímý vstup na bylinkovou zahradu a z druhé strany na travnatou plochu před bazénem.

Naši starou rustikální stodolu nabízíme pro milovníky netradičních míst a boho svateb. Připravíme tu pro vás neobvyklý obřad plný světýlek a nabídneme vám naši sbírku starých židlí. Cena za uspořádání obřadu ve stodole je 10.000 Kč.

Naši krásnou romantickou zahradu se vzdušným altánem poskytujeme především ke svatebním obřadům, ale je zde možné uspořádat i odpolední program nebo party s piknikem. Zahrada je plná květin a bylin a pojme i ty největší svatby. Při vašem svatebním obřadu se díváte do přírody a nabízí se tu krásná místa k focení.

Součástí uspořádání obřadu je nazvučení pomocí našeho PA systému (2x aktivní 600W reproduktor, 1x mixážní pult s možností připojení vlastní hudby, 2x bezdrátový mikrofon se stojanem), obřadní stolek a 16 židlí.

Výzdobu obřadu a oddávající osobu řeší zájemci o svatbu se svatební agenturou Svatby s Terezou, se kterou exkluzivně spolupracujeme. Cena za uspořádání obřadu v zahradním altánu je 5.000 Kč.

Cesta na Perlovou vodu trvá pouze 45 minut z centra Prahy nebo 35 minut z Ústí nad Labem.

Parkovacích míst naleznete u Perlové vody dostatek. Nemůže se tedy stát, že by někdo z vašich hostů musel parkovat na jiném místě. Parkoviště je samozřejmě neplacené.

V rámci svatební zábavy Vám můžeme nabídnout prohlídku pivovaru s degustací místního piva nebo rozsáhlou zahradu s přírodním biotopem, kde pořádáme zahradní párty nebo pikniky.

Kapacita pro obřad

 • 300+

Kapacita pro hostinu

 • 1-10
 • 10-30
 • 30-50
 • 50-100
 • 100-200
 • 200-300
 • 300+

Cena za koktejl/osoba (CZK)

 • 0

Nájem za místo na koktejl (CZK)

 • 0

Cena menu/osoba (CZK)

 • 1200+

Minimální konzumace/nájem

 • 1-50.000

Ubytování - cena (CZK)

 • do 1000,- CZK

Nájem za obřadní místo (CZK)

 • 5-10.000

Ubytování - počet pokojů

 • 20+

Ukončení hudební produkce

 • do 06.00

Facebook

Min. konzumace ano
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ano
Vlastní alkohol ano

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo