Logo

Zámek Ratměřice

Ratměřice 1, 275 03 Ratměřice
+420 724 017 733
poptavky@zamek-ratmerice.cz www.zamek-ratmerice.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Zámek Ratměřice je nově zrekonstruovaný luxusní resort s 19 pokoji a apartmány s prémiovým vybavením.

Hotel Zámek Ratměřice nabízí vše nejen pro romantický pobyt na zámku, ale i sportovní vyžití. A to na multifunkčním hřišti či v překrásné okolní přírodě, která je křižovaná turistickými i cyklistickými trasami.

Je zde revitalizovaný rozsáhlý park, tryskající fontána, romantické jezírko u terasy zámecké restaurace s úžasným gastronomickým uměním našeho šéfkuchaře. Garantujeme nezapomenutelné svatební okamžiky.

Gurmánské zážitky v resortu hotelu Zámek Ratměřice nabízí restaurant Sequoia. Moderní interiér stylové restaurace má kapacitu až 82 míst. Za příznivého počasí je připraveno příjemné posezení na venkovní terase s výhledem na přilehlé jezírko s rybami a zámecký park. Kapacita venkovní terasy je až 70 míst.

Svatby vždy připravujeme podle konkrétních představ snoubenců, s radostí a maximální péčí a úctou k tomuto významnému dni v životě snoubenců.

Svatební obřady realizujeme od přípravy až po koordinaci obřadu, tato služba je součástí svatebních balíčků. Civilní obřady je možné uspořádat v zámeckém parku nebo svatebním sále, přičemž zajistíme termín na matrice a následně zprostředkujeme kontakt. Církevní obřady je možné realizovat taktéž v zámeckém parku nebo v přilehlém kostele sv. Havla, termín i komunikaci také zprostředkujeme. K obřadu zajišťujeme: svatební bránu/svatební altánek, 24 bílých zahradních židlí, obřadní stolek, svatební koberec a novomanželský přípitek.

Jak se k nám dostanete?
Z Prahy po D1, sjezd 21 Mirošovice – ve Voticích na kruhovém objezdu 3. sjezd, pokračujte přes Otradovice, Jankov, Ratměřice.
Z Tábora po D3 a E55, sjezd ve Voticích směr Jankov, pokračujte přes Otradovice, Jankov, Ratměřice.
Z Brna po D1, sjezd 49 přes Vlašim, pokračujte přes Louňovice pod Blaníkem, Libouň, Zvěstov, Ratměřice.

GPS: N49.6444481, E14.7584472

Nabízíme svatební balíčkek Mini (do 20 osob), balíček Classic a balíček Exclusive. Balíček Classic a Exclusive v sobě zahrnují exkluzivní uzavření areálu zámku, zajišťují tedy pro svatbu maximální soukromí. Dále je jejich součástí ubytování ve všech zámeckých pokojích, včetně dvou apartmá Superior a svatebního apartmá s terasou a soukromým vstupem z výtahu. Netrváme na využití našich dodavatelů služeb, ale rádi osvědčené dodavatele doporučíme a zajistíme.

Ubytování - cena (CZK)

  • nad 1000,- CZK

Ubytování - počet pokojů

  • 11-20

Facebook

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo