Svatba na Seychelách – Patatran Village

Anse Patates, La Digue, Seychely
+420 776 336 535 +420 775 705 535
info@dovolenasnu.cz www.dovolenasnu.cz/seychely/

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Patatran Village je ideální volbou ubytování pro ty, kdo hledají romantiku a úchvatný výhled na tyrkysovou zátoku Anse Patates. Je to náš nejoblíbenější hotel na ostrově La Digue – třetí největší ostrov Seychel o velikosti cca 5 x 3 km, kde se nachází ty nejkrásnější pláže tohoto souostroví včetně Anse Source d’Argent (volena jako jedna z nejkrásnějších pláží světa). Na La Digue si většina klientů půjčí jízdní kolo a vydává se prozkoumávat zdejší nádherné pláže.
Patatran Village je jednoduchá tří-hvězdička s velmi přívětivým servisem a rodinnou atmosférou. Před ním se rozprostírá krásná pláž s žulovými balvany. Je to idylické místo pro pořádání svatby nebo pro svatební cesty. Ideální výchozí bod pro poznávání ostrova a jen pár minut jízdy na kole od městečka a přístavu. Během půlhodinové plavby se můžete podívat na sousední ostrov Praslin nebo některý z menších sousedních ostrůvků.
Seychelský styl a dekorace pokojů i společných prostorů vytvářejí atmosféru klidného ráje.¨

www.dovolenasnu.cz/seychely/patatran-village/

Pokud nechcete podléhat stresu a raději byste někam utekli, pak právě pro Vás je určen romantický svatební obřad na pláži či v altánu. Nemusíte se zabývat velkými přípravami, stačí si naplánovat dovolenou a dodat potřebné dokumenty. Svatby jsou v ČR a SR uznávány pokud proběhnou na Seychelských ostrovech.
S naší pomocí vyberete místo a vhodný termín svatby. Obřady běžně probíhají ve všední dny v odpoledních hodinách a nikdy nejsou v jednom hotelu dvě svatby za den. Na Seychely musíte přijet o zhruba 3 dny dříve, abyste měli možnost doladit detaily obřadu (výběr místa – pláž či altánek pod palmami,…).
Svatební obřad probíhá dle místních pravidel v anglickém jazyce (není náročné – základní znalost postačí). Snoubenci si vymění své sliby, prstýnky a dají si své první novomanželské políbení. Obřad končí podpisy do úřední knihy, přípitkem, následným fotografováním atd. Pokud s Vámi necestují svědci, tak Vám svědčí svatební koordinátorka a zpravidla manažer hotelu.
Originál oddacího listu dostanou snoubenci před odjezdem (ev. je zaslán) již ověřený s apostilou. Po návratu do ČR si oddací list necháte přeložit soudním znalcem a zanesete na matriku ve Vašem místě bydliště. Matrika předá vše na Zvláštní matriku do Brna a ta vystaví Váš český oddací list.
Svou svatbu plánujte s předstihem, nejkratší doba vyřízení je měsíc. Dokumenty dokládáte přeložené soudním znalcem do AJ:
• rodné listy
• pasy strany s fotografií
• jakékoliv dokumenty o předchozí změně jména
• předchozí oddací listy a rozsudek o rozvodu
• v případě předmanželské smlouvy i tuto smlouvu
Díky výhodám pro nevěsty si můžete dopřát luxusu (20 – 50% slevy na ubytování). Ceny svatby na pláži s pobytem 7 nocí začínají zhruba na 110.000,-Kč na dvojici (záleží na sezóně a kvalitě hotelu), nejběžněji však 160.000,-Kč dvojice.

• S pořádáním svateb v zahraničí máme mnohaleté zkušenosti
• Destinace máme osobně procestované
• Zakládáme si na férovosti – co objednáte, to dostanete, žádné zatajování informací
• Nejste omezeni katalogem, vyberte si termín, délku i náplň pobytu
• Jsme na trhu již 10 let
• Zažívejte privátně, při našich cestách nejste součástí žádné skupiny
• Zajímáme se o to jací jste
• Pobočka v Praze a Brně

Již 10 let ukazujeme našim klientům, že jde cestovat i jiným způsobem, než nás léta učily masové cestovní kanceláře (předložení katalogu s volnými termíny a předurčenou délkou programu…). Ke každému přistupujeme zvlášť, protože chápeme, že každý je jiný a má jiné potřeby a přání, pro každého vypadá vysněná dovolená trochu jinak. U nás nejste omezení termínem, délkou pobytu, ani náplní dovolené. Můžete být aktivní či relaxovat, nebo obojí :-)

Nejdůležitější je pro nás férovost – rozhodně vám nebudeme vychvalovat hotely či destinace jen proto, abychom je prodali, naopak upozorňujeme i na mínusy jednotlivých variant. A jednoznačně nikdy záměrně neprodáme např. hotel, o kterém víme že je obsazený, s tím, že vás poté přesuneme do jiného hotelu, který potřebujeme my zaplnit. Zkrátka co si u nás objednáte, to také dostanete a nečekejte z naší strany jakékoliv nepravosti.

Se svatbami v zahraničí máme mnohaleté zkušenosti a právoplatné sňatky jsme schopni zařídit zejména na Mauriciu a Seychelských ostrovech. Popř. i Havaj, Mexiko, Bali, atd….

Nemusíte mít na účtě zrovna statisíce či miliony, abyste s námi mohli vycestovat. Naše zájezdy se pohybují cca od 35 tis Kč na osobu a výše, se svatbou cca od 45 tis Kč / os. Základem je s námi mluvit, vysvětlit vaší představu a finanční možnosti, my vám dle toho doporučíme vhodné řešení. Na druhou stranu pokud nejsme výrazně omezeni rozpočtem, moc rádi doporučíme nádherná luxusní místa, kde vás budou hýčkat a rozmazlovat od rána až do večera

Svatební obřad probíhá na vámi předem zvoleném místě, což je většinou pláž nebo hotelová zahrada, které vám pracovníci resortu svatebně vyzdobí. Výzdoba je sama o sobě relativně jednoduchá, protože nejkrásnější dekorací je okolní příroda sama o sobě. K dispozici máte na místě svou vlastní svatební koordinátorku, která se postará o všechny vaše přání.

Detailní info o průběhu svatby na Seychelách si můžete přečíst zde: www.dovolenasnu.cz/seychely/ v záložce „Co dělat“. Nebo nám rovnou zavolejte a poraďte se s námi.

Na Seychely létáme denně z Prahy i z Vídně, můžete si zvolit preferované letové spojení a libovolnou délku pobytu. Nejčastěji naši klienti využívají leteckou společnost Emirates s přestupem v Dubaji, což je nejkvalitnější možná varianta (Emirates jsou rovněž pravidelně voleni jako nejlepší aerolinka světa).

...

Žádné parametry nenastaveny.

Žádné parametry nenastaveny.

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ne
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo