Logo

Restaurace Pod Zámkem Průhonice

Hlavní 87, 252 43 Průhonice
+420 267 751 545 +420 720 031 554
marketing@podzamkempruhonice.cz www.podzamkempruhonice.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Svatební obřad i hostinu Vám uspořádáme dle vašeho přání - restaurace má kapacitu až 120 osob a dalších 70 hostů usadíme na terase.
Svatební obřady organizujeme jak v restauraci, tak na naší terase s romantickým výhledem na Průhonický zámek. Večerní zábava se dá ještě navíc propojit s barem, který je v přízemí budovy také s vlastním vstupem na zahradu.

O kvalitu svatební hostiny se postará osobně renomovaný šéfkuchař Jan Pýcha. Se svým týmem pro vás připraví svatební menu, které svou kvalitou předčí vaše očekávání.

Prostor naší restaurace je laděn do skandinávského stylu, který je v horkých letních měsících plně klimatizován, tudíž Vám i Vašim hostům je dopřáno úplného komfortu.

Restaurace Pod Zámkem je odhlučněna od bytové zástavby, proto budete mít pro svůj kouzelný den naprosté soukromí a klid. Velkou výhodou je vlastní parkoviště až pro 30 vozů a mnozí ocení dětské venkovní hřiště s prolézačkou a skluzavkou.

Svatba patří mezi jeden z nejdůležitějších dnů nejen nevěsty a ženicha, ale celé rodiny. My jsme si toho vědomi, a proto ke každému přistupujeme individuálně.

Víme, že nevěsta i ženich mají s přípravou svatby plné ruce práce a je s organizací dne D spojeno mnoho radostí, ale také starostí. Předejte své představy o Vašem svatebním dnu profesionálům a užívejte si předsvatební přípravy bez stresu a s úsměvem na tváři.

Chcete-li aby Vaše svatba byla nejen pohádková, ale hlavně taková, jakou jste si ji vysnili, neváhejte nás kontaktovat a potkat se s námi. Rádi si Vás vyslechneme a navrhneme Vám Vaši hostinu nebo obřad na míru.

Ať VÁŠ DEN stojí za to!

Svatební obřad může proběhnout přímo v našich prostorách - buď uvnitř restaurace nebo na naší překrásné terase uprostřed přírody na kraji zámeckého parku.

Jen 7km z Prahy!
Bezproblémová doprava a parkování pro svatebčany na našem vlastním parkovišti.
V případě potřeby zajistíme hromadnou dopravu pro svatebčanů nebo jejich večerní odvoz na hotel či jinam.

Kapacita pro hostinu

  • 100-200

Kapacita pro obřad

  • 100-200

Cena za koktejl/osoba (CZK)

  • 0

Minimální konzumace/nájem

  • 0

Ubytování - počet pokojů

  • 0

Ubytování - cena (CZK)

  • do 1000,- CZK

Ukončení hudební produkce

  • do 24.00

Facebook

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo