U Zlate Studně

U Zlate Studne 166/4, 118 01 Praha
+420 257 011 213
restaurant@goldenwell.cz www.goldenwell.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Hotel U Zlaté studně je butikový luxusní hotel v centru Prahy nacházející se v tiché čtvrti Malá Strana přímo pod Pražským hradem, obklopen jeho překrásnými zahradami. Půvabnou historickou budovu naleznete pouhých pár metrů od nejvýznamnějších památek města jako je Karlův most, Staroměstské náměstí nebo malostranský kostel sv. Mikuláše.

Od jarních až do podzimních měsíců je pro naše hosty otevřen privátní vstup vedoucí přímo do Královských zahrad.

Praha patří mezi nejromantičtější města světa. Hotel U Zlaté studně je díky své poloze ideálním místem pro konání svatby či líbánkové pobyty - jeho hosté zde mají doslova na dosah jak malebný Pražský hrad, tak i jeho překrásné zahrady. Ať už se jedná o ubytování, svatební hostinu, uvítací recepci, banket nebo gala večeři, náš zkušený tým pro Vás připraví pohádkovou svatbu snů.
V hotelu lze uspořádat menší svatební hostiny až pro třicet až čtyřiceti osob.

Restaurace Terasa U Zlaté studně získala v průběhu posledních let mnoho prestižních ocennění a stala se jednou z nejvyhledávanějších restaurací světa. Od jara do podzimu jsou pro hosty otevřeny dvě restaurační terasy a během zimy vnitřní část restaurace s unikátní atmosférou a fascinujícím výhledem na Prahu.

Restaurace CODA se nachází jen pár kroků od hotelu U Zlaté studně v sesterském hotelu Aria. Patří mezi nejlepší pražské restaurace, a to především díky svému šéfkuchaři Davidu Šaškovi a jeho týmu. Interiér ve stylu Art Deco, okouzlující střešní terasa s panoramatickým výhledem na Prahu, lokalita v srdci Malé Strany a soukromý vstup do barokní Vrtbovské zahrady učiní z Vaší večeře skutečný zážitek.

Luxusní ubytování v hotelu U Zlaté studně nabízí úchvatné výhledy na Prahu z oken sedmnácti pokojů a dvou unikátně navržených apartmánů, elegantně zařízených reprodukcemi nábytku Richelieu dokreslujícími atmosféru dýchající historií.

Restaurace má vlastní parkoviště.

Kapacita pro obřad

  • 10-30

Kapacita pro hostinu

  • 30-50

Cena menu/osoba (CZK)

  • 1200+

Cena za koktejl/osoba (CZK)

  • 500+

Nájem za obřadní místo (CZK)

  • 5-10.000

Nájem za místo na koktejl (CZK)

  • 5-10.000

Minimální konzumace/nájem

  • 75-125.000

Min. konzumace ano
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo