Jindřišská věž

Jindřišská ulice 2122/33, Praha 1
+420 224 232 429, + 420 608 346 521 +420 777 102 517
lucie.dolfi@jindrisskavez.cz www.jindrisskavez.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Pozdně-gotická věž v sousedství kostela sv. Jindřicha a sv. Kunhuty je nejvyšší volně stojící pražskou zvonicí – dosahuje výšky 65,7 metru. Dnes tato památka nabízí návštěvníkům vyhlídku z 10. patra, restauraci přímo ve zvonici i muzeum a galerii.

Na romantické vyhlídce v podkroví Jindřišské věže je možnost uspořádat svatební obřad. Zajistíme oddávajícího, květinovou výzdobu, přípitek, příjemnou atmosféru a ostatní dle přání zákazníka.

Kapacita: Vzhledem k uzavřenému prostoru je kapacita omezená. Doporučujeme 20 svatebčanů na sezení a k tomu 20 na stání. Nejlepší je však se přijít podívat, jedná se o atypické místo s historickým krovem.

Cena pronájmu se liší od denní doby, délky pronájmu, požadavků na výzdobu apod. Preferujeme osobní setkání na vyhlídce a individuální přístup.

Zavolat naší paní kastelánce, domluvit termín a následně si už jen užít svůj den.

Jindřišská věž se nachází v bezprostřední blízkosti tramvajové zastávky Jindřišská. Lze domluvit příjezd/ odjezd historickou tramvají. Na Senovážném náměstí se nachází placené parkoviště, je možné domluvit parkování předem, aby byla 100% jistota volného místa. V neposlední řadě se věž nachází pár minut od všech tří tras metra (Můstek, Hlavní nádraží a Náměstí republiky).

Nabízíme výzdobu prostor, zajištění oddávajícího, i v cizím jazyce, reprodukovanou hudbu, melodii ze zvonkohry. Je také možné zajistit přípitek, drobný catering. Ve věži se nachází také restaurace Zvonice a Whiskeria se kterými úzce spolupracujeme. A v neposlední řadě Vás čeká nádherný výhled na Prahu a kouzelná atmosféra.

...

...

Kapacita pro obřad

  • 10-30

Nájem za obřadní místo (CZK)

  • 5-10.000

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ne
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo