zámek Zbiroh

Zbiroh 1, 338 08 Zbiroh
+420 602 237 590
info@zbi­roh.com , svatba@zbiroh.com www.zbiroh.com/cz/

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Zámek Zbiroh se nachází v malebné krajině křivoklátských lesů, pouhých 20 min. od Prahy. Pro svoji výbornou dostupnost z Prahy i z Plzně je ideálním místem pro výlety, firemní a společenské akce, pracovní meetingy, konference nebo pohádkové svatby.

Zámek Zbiroh obklopený 60 hektarovým anglickým parkem disponuje velkým množstvím salonků a sálů, gotickou hradní kaplí a zámeckými vinnými sklepy. V zámku se nachází středověká krčma U Rudolfovy kratochvíle s dobovou atmosférou, interiérem a nabídkou originálních specialit. Součástí zámeckých salonků a sálů je také velký novorenesanční sál Alfonse Muchy, v němž je umístěn originál opony od tohoto světoznámého malíře, který zde také 18 let pobýval a na zámku namaloval svou slavnou Slovanskou epopej.

...

Díky své hluboké historii nabízí dnešní zámek Zbiroh (původně románsko-gotický hrad postavený před rokem 1230) jako jediný u nás svým snoubencům možnost uspořádání jak ryze středověké tak i noblesní zámecké svatby.

Nový zámecký hotel s luxusními královskými apartmá i s pohádkově stylovými hradními pokoji dává všem svým hostům nadstandardní a vysoce profesionální servis ruku v ruce s absolutní krásou, elegancí, romantikou, noblesou a precizností.

Svatební obřad v gotické hradní kapli Nanebevzetí Panny Marie z 12. století umožňuje jak církevní tak občanské svatební obřady a to celoročně, každý den v týdnu od 9.00 hodin do 21.00 hodin.
Kapacita kaple: až 120 míst.
Pro snoubence, kteří touží po obřadu v přírodní scenérii, má zámek Zbiroh nekonečné možnosti – první zámecké nádvoří s vyhlídkou na křivoklátské lesy, zámeckou terasu s altánem, Strousbergovo jezírko, u tisů Rudolfa II. Habsburského, … a vlastně jakékoliv místo rozsáhlého anglického parku, které Vás osloví.

Svatební hostina
- Erbovní sál
- Muchův sál
- Hodovna

Pro návštěvníky je přímo v areálu zámku k dispozici parkoviště.
Parkovné se v hlavních turistických měsících platí denně ve výši 50 Kč / celý den. V červnu a září je parkování v areálu zámku zpoplatněné pouze o víkendech.

Cena za samotný svatební obřad (bez objednání hostiny): 24.200,- Kč s DPH
Cena za svatební obřad při objednáním komorní hostiny v hodovně: 15.125,- Kč s DPH
Cena za svatební obřad s objednáním hostiny v zámeckém sále: 12.100,- Kč s DPH

Kapacita pro obřad

  • 30-50

Kapacita pro hostinu

  • 100-200

Ubytování - cena (CZK)

  • nad 1000,- CZK

Ubytování - počet pokojů

  • 20+

Facebook

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo