zámek Berštejn

Nový Berštejn 10, 472 01 Doksy
+420 776 881 183, +420 776 881 184
miro@berstejn.cz chateau.berstejn.com

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Berštejn, tento pohádkově oživlý zámek z 16. století byl ještě před 20ti lety ruinou uprostřed nádherné divoké přírody CHKO Kokořínsko, v samém srdci Dubského Švýcarska.

Je to místo nabité bohatou historií a domácí atmosférou, kde čas běží jinak. Zámecké prostory nabízí soukromí i velkorysý prostor a jsou domácími s láskou zařízeny dobovým nábytkem. V rozlehlém parku se nachází sportovní areál s venkovním bazénem, golfovým hřištěm, dvěma tenisovými kurty a dětským hřištěm. Máchovo jezero s vodními sporty, plachtěním a surfováním je odtud jen 7 km.

Svatby na zámku Berštejn realizujeme pouze s ubytováním pro min. 30 osob (max. 70 lůžek/ 23 pokojů), zajištujeme jim exkluzivitu. Pokud byste mĕli jiný počet hostů a přáli si svatbu právĕ zde, informujte se prosím na ceny pronájmu!!!

...

Svatba na zámku nemusí být extrémnĕ drahá. Váš dívčí sen «vdávat se jako princezna z pohádky» si u nás můžete klidnĕ splnit! Zámek Berštejn nabízí ubytování na zámku, svatební obřad na zámku nebo venku pod širým nebem v přírodĕ zámeckého parku, historický interiér a velký sál uvnitř ideální pro svatební hostinu, dostatek prostoru pro neformální svatební párty s tancem a disco, večerní raut formou grilování a k tomu krásné pokoje, kde se všichni vyspinkáte přímo dorůžova. Nechte se okouzlit romantickým ambiente a domácí atmosférou zámku Berštejn. Prožijte u nás s rodinou a přáteli perfektní svatební den a noc nebo i celý víkend – nádherné vzpomínky Vám zůstanou na celý život!

svatební obřad na zámku nebo venku pod širým nebem v přírodĕ zámeckého parku, historický interiér a velký sál uvnitř ideální pro svatební hostinu

Parkoviště v areálu zámku

...

Kapacita pro obřad

  • 50-100

Kapacita pro hostinu

  • 50-100

Cena menu/osoba (CZK)

  • 1200+

Ubytování - počet pokojů

  • 20+

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ano

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo