Parkhotel Skalní město

Pařezská Lhota 34, 506 01 Jičín
(+420) 493 525 011
parkhotel@skalnimesto.cz skalnimesto.wordpress.com/

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Parkhotel Skalní město se nachází v turisticky vyhledávané oblasti a je vhodným místem pro milovníky outdoorových aktivit i pohodové rodinné rekreace. Stylový objekt nabízí blízkost impozantních masivů Prachovských skal (10 minut chůze) i mnoha historických objektů (např. zřícenina hradu Trosky). Svým hostům nabízí 27 pokojů a jedno apartmá, hotelovou restauraci a klub, parkování zdarma a mnoho dalšího. Hotel funguje celoročně.

Parkhotel Skalní město stojí uprostřed Českého ráje. Má pokoje s vlastní koupelnou a à-la-carte restauraci, která nabízí jídla české a mezinárodní kuchyně. Pro hosty je připravená snídaně. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.
Jinolické rybníky se nachází do 1,5 km od ubytování. Akvapark v Jičíně je vzdálený 7 km. Hrad Trosky a Kost se tyčí 12 km od hotelu.

Vzdušná hotelová restaurace s kapacitou 64 hostů podává výborná jídla české i mezinárodní kuchyně. Pro své hosty má připraveny i dietní a racionální speciality. K dispozici je také hotelový klub (vinárna) pro 40 hostů a letní zahrádka s občerstvením. Všechny prostory lze využít pro pořádání firemních a rodinných akcí.

Skalní město Parkhotel stojí 200 metrů od autobusové zastávky.
Na místě najdete neplacené parkoviště.

...

Kapacita pro hostinu

  • 50-100

Ubytování - cena (CZK)

  • nad 1000,- CZK

Ubytování - počet pokojů

  • 20+

Ukončení hudební produkce

  • od 22.00

Facebook

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ne
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo