Větruše hotel a restaurant

Fibichova 392/23, 400 01 Ústí nad Labem
+420 776 726 444
manager@hotelvetruse.cz hotelvetruse.cz/cs/

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Hotel& Restaurant Větruše**** je jedním z nejromantičtějších míst v Ústí nad Labem. Plánujete-li malou svatbu anebo velkolepý obřad , náš tým se postará o všechny detaily vašeho jedinečného dne – od doporučení vhodného místa, přes výzdobu a catering až po koordinaci zábavy. Svatba vašich snů je svatba v hotelu Větruše!
Hotel & restaurant Větruše je tím pravým místem v Ústí nad Labem pro velkou, bohatou svatbu a svatební hostinu. K dispozici vám je velký konferenční sál + dva menší salónky ve staré části Větruše, novomanželský apartmán jako dárek od nás zdarma, hotelové wellness centrum s vířivkami a další.

Jedinečná poloha Hotelu Větruše mezi Mariánskou skálou a Hradem Střekovem vám poskytne unikátní výhled na celé Ústí, údolí řeky Labe i okolní krajinu. Větruše je také již od 19. století oblíbeným výletním místem. Díky své poloze a lanové dráze nabízí klidné a nerušené ubytování a zároveň rychlé spojení s centrem Ústí.

V nové, stylové restauraci si budete moci pochutnat na vybraných, tradičních rakousko-uherských specialitách, vybrat si některé ze skvělých tuzemských nebo zahraničních vín a ochutnat osvěžující míchané nápoje.

Parkoviště u hotelu.

...

Kapacita pro hostinu

  • 100-200

Ubytování - cena (CZK)

  • nad 1000,- CZK

Ubytování - počet pokojů

  • 20+

Facebook

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo