Logo

ERMI HOTEL

Královky 197, 262 23 Jince
318692227 724251766
info@ermihotel.cz www.ermihotel.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Náš rodinný hotel se nachází 50km jihozápadně od Prahy, v krásné a nedotčené přírodě Brdské vrchoviny, poskytneme vám veškeré zázemí a komfort, který si nejen ve svůj svatební den plně zasloužíte. Domácí kuchyně, příjemná obluha, letní terasa s grilem...

Nechte se hýčkat našim hotelovým wellness centrem se širokou nabídkou více než 25. procedur (medová detoxikační masáž, čínská energetická masáž, magická masáž horkými lávovými kameny). K dispozici je také venkovní bazén se slanou vodou, privátní vířivka, infrasauna a solná jeskyně.

Venkovní spotovní aktivity: tenisový kurt, minigolf, kroket, beach volejbal, petanque...

Obřady se konají přímo v areálu ERMI HOTELU. Obřad zajišťuje místní matrika v Jincích.

ERMI Hotel – Vaše svatba? Naše starost!
Všichni chceme prožít svůj svatební den, jeden z našich nejvýznamnějších a nejkrásnějších dnů v životě tak, jak si jej vysníme. Toužíme po romantice, intimitě, klidu a pohodlí, chceme, aby vše proběhlo bez problémů.
Dokonalá svatba však není jednoduchá záležitost a ne vždy se vše povede tak, jak si představujeme. V dnešní uspěchané době navíc každý jistě rád uvítá, může-li některé starosti přenechat na bedrech profesionálů, aniž by byla opomíjena jeho přání. Jsme proto připraveni uvítat vás tam, kde proměníme vaše přání a představy ve skutečnost.
V našem rodinném hotelu vám poskytneme veškeré zázemí a komfort, který si nejen ve svůj svatební den plně zasloužíte.
Zajišťujeme kompletní svatební servis, od výzdoby, přípravy květin a všech dekorací, přes obřad v krásné zahradě až po dokonalou svatební hostinu, dort, grilování, hudební a kulturní program, zajištění výslužek, fotografa, limuzíny, apod. Vy tak můžete veškeré starosti s přípravou nechat na nás a věnovat se jeden druhému a svým hostům.
Celý hotel je možné exkluzivně pronajmout jen pro váš svatební den a vše jsme pro vás připraveni individuálně zrealizovat a naplánovat tak, jak se sluší a patří na tak ojedinělou životní událost.
Váš svatební den bude takovým, na který nezapomenete, a pro nás bude velkou ctí, rozhodnete-li se strávit jej právě u nás. Na důkaz toho si vám dovolujeme nabídnout exkluzivní svatební dar Ermi hotelu, a tím je ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní a s nádherným výhledem na bájný vrch Plešivec – zcela zdarma.
Ermi hotel je malý, útulný hotel s vůní lesa, kde se svým zákazníkům vždy snažíme dokázat, že nejsou jen číslem pokoje, ale našimi milými hosty, o které máme radost pečovat. Váš ERMI Hotel.

Obřad může proběhnout přímo v areálu hotelu pod širým nebem s panoramatickým výhledem na Brdy. Slavnostní hostina může proběhnout v naší restauraci, salónku nebo pod širým nebem.

ERMI HOTEL se nachází 50km jihozápadně od Prahy, v krásné a nedotčené přírodě Brdské vrchoviny, disponuje vlastním parkovištěm přímo v areálu.

Celý hotel je možné exkluzivně pronajmout jen pro váš svatební den a vše jsme pro vás připraveni individuálně zrealizovat a naplánovat tak, jak se sluší a patří na tak ojedinělou životní událost. V případě, že využijte celou ubytovací kapacitu neúčtujeme vám pronájem areálu. Exkluzivní svatební dar Ermi hotelu, a tím je ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní a s nádherným výhledem na bájný vrch Plešivec – zcela zdarma.

Kapacita pro hostinu

  • 50-100

Kapacita pro obřad

  • 50-100

Minimální konzumace/nájem

  • 0

Cena za koktejl/osoba (CZK)

  • 0

Ubytování - cena (CZK)

  • nad 1000,- CZK

Ubytování - počet pokojů

  • 11-20

Ukončení hudební produkce

  • do 03.00

Facebook

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ano
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo