Logo

Orangerie

Bezručova 141, 37341 Hluboká nad Vltavou
+420 387 967 491 +420 721 911 381
provoz@hotelstekl.cz www.hotelstekl.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Svatební hostinu je možné uspořádat v secesně vyzdobeném prostoru Orangerie s kapacitou do 70 osob. Nenechte si ujít spojení s venkovní terasou o celkové kapacitě 150 osob, ze které je ten nejkrásnější výhled na Jižní Čechy.

V sálu Orangerie vytvoříme jakékoliv uspořádání stolů dle vašeho přání. K sálu patří samostatný bar a prostor lze uzavřít od zbytku hotelu pro jedinečný pocit soukromí. Na venkovní terasu je možné zabezpečit velkokapacitní svatební stan. Stan není v ceně svatby.

Výjimečný den si zaslouží výjimečné místo. Svatba je jedním z nejkrásnějších momentů, tak proč ji neprožít na okouzlujícím a romantickém místě, v těsné sousedství zámku Hluboká.

Hotel Štekl dělí od pohádkového zámku pouhých 100m a pro jedinečnou atmosféru a nezapomenutelné zážitky je jako stvoření.

Hotel Štekl nabízí kromě kouzelného prostředí také luxusní zázemí a služby pro novomanžele a svatební hosty. Vychutnejte si svůj velký den v jedinečné atmosféře s nezapomenutelným výhledem na Jižní Čechy a profesionálním personálem, který naplní každé vaše přání. Svatba se pro vás v našem hotelu stane splněným snem!
Rádi pro vás připravíme individuální nabídku podle vašich přání a snů.

Obřad na romantickém hotelovém nádvoří s kašnou je zárukou nezapomenutelného zážitku. Pro váš obřad zavřeme vstupní bránu a zajistíme tak jedinečné soukromí. Velkou výhodou jsou také neomezené časové možnosti – celé nádvoří bude patřit skutečně pouze vám a vašim svatebním hostům.

Před obřadem i po něm lze na nádvoří i v přilehlých prostorách hotelu podávat nápoje a občerstvení. Pro dokonalou atmosféru může být zabezpečen hudební doprovod, který zní po celém nádvoří. Vyberte si vlastní hudbu a zajistěte si tak svůj velký den podle vašich snů.

Počet míst k sezení: 50
Počet míst k stání: 150

Pro hosty hotelu je k dispozici celkem 14 parkovacích míst v hotelové garáži a dalších 20 míst na venkovním parkovišti.

Hotel ŠTEKL nabízí pro snoubence v rámci svatby, svatební noc zdarma v krásnem svatebním apartmánu s výhledem na státní zámek Hluboká

Kapacita pro hostinu

  • 50-100

Kapacita pro obřad

  • 30-50

Cena za koktejl/osoba (CZK)

  • 0

Nájem za místo na koktejl (CZK)

  • 0

Minimální konzumace/nájem

  • 0

Nájem za obřadní místo (CZK)

  • 1-5.000

Cena menu/osoba (CZK)

  • 700-1200

Ubytování - cena (CZK)

  • nad 1000,- CZK

Ubytování - počet pokojů

  • 20+

Ukončení hudební produkce

  • do 24.00

Facebook

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo