Logo

Santini Garden Restaurace

Jánský vršek 13, 118 00 Praha 1
+420 603 766 779 +420 603 766 779
event@santinigarden.cz www.santinigarden.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Santini Garden Restauraci najdete v klidném a útulném místě v centru Prahy, na Malé Straně, přímo pod Pražským hradem. Vychutnáte si zde vynikající jídla z mezinárodní kuchyně, tradiční české pivo a kvalitní vína z českých vinic.

V létě posedíte a zrelaxujete v rozkvetlé zahradě, která je součástí restaurace, a při tom se budete kochat krásným výhledem na pražské podhradí. Restaurace nabízí vlastní parkoviště a možnost ubytování v přilehlých hotelech (U Zeleného hroznu, U Bílé lilie). Je ideálním místem pro pořádání svateb a dalších nejrůznějších eventů.

Atmosféru a společenský význam tohoto místa dokresluje jeho historie. Sahá až do středověku, kdy budova vznikla postupnou přestavbou kostela a sousední radnice. V zahradě je pochován významný český barokní architekt italského původu Jan Blažej Santini-Aichel, který se proslavil svým jedinečným stylem barokní gotika.

„Krása všech nezapomenutelných okamžiků se ukrývá v místě, kde je prožijeme a v lidech, s nimiž je strávíme." - motto, které provází každou svatbu, která se v Santini Garden Restauraci udála.

Váš svatební den bude nezapomenutelným…

Ve výjimečné lokalitě pod Pražským hradem najdete tuto malebnou a okouzlující restauraci Santini Garden. K restauraci patří také překrásná zahrada, která je opravdovým klenotem Malé Strany. Své smysly potěšíte moderní českou a mezinárodní kuchyní. Restaurace nabízí také vlastní catering a místní kuchaři umí sestavit individuální menu dle představ svatebčanů (např. při bezlepkové dietě atd.)

Celý prostor je ideálním místem pro svatby menšího až středního typu (kapacita restaurace: 40 osob, kapacita venkovního sezení: 45 osob, venkovní party stan: až 80 osob). Užitná plocha zahrady činí 1.500 m², je vybavena osvětlením a k dispozici je elektrické připojení pro hudební produkci a jiné účely.

Ze zahrady jsou malebné výhledy na pražské podhradí a v okolí restaurace okouzlující, křivolaké, starodávné uličky, ve kterých vznikají překrásné svatební fotografie. Restaurace sousedí s unikátním historickým hotelem U Zeleného hroznu****, kdy při obsazení celé kapacity hotelu (8 pokojů) získáte noc zdarma ve svatebním pokoji Ema Destinnová.

Kapacita pro hostinu

  • 30-50

Kapacita pro obřad

  • 50-100

Cena za koktejl/osoba (CZK)

  • 0

Nájem za obřadní místo (CZK)

  • 5-10.000

Cena menu/osoba (CZK)

  • 500-700

Minimální konzumace/nájem

  • 1-50.000

Ubytování - cena (CZK)

  • nad 1000,- CZK

Ubytování - počet pokojů

  • 11-20

Ukončení hudební produkce

  • od 22.00

Facebook

Min. konzumace ano
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ano

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo