Logo

Penzion Spálený mlýn

Líšnice 102, 252 10 Mníšek pod Brdy
257 711 917 734 848 749
penzion@spalenymlyn.cz www.spalenymlyn.cz/

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Hledáte-li to nejkrásnější místo pro obřad v přírodě, kde splní všechna vaše přání – i ta, na která jste ještě ani nepomysleli, jste u nás správně.

Jsme tým, ve kterém má každý z nás své důležité místo: samozřejmě, že nejdůležitější jsou naši skvělí kuchaři, ale paní provozní s přehledem o všem, rychlé servírky a číšníci, stejně jako pečlivé pokojské nemají o nic menší význam. Ceníme si i práce pomocníka na mytí nádobí pro jeho ochotu a věčně dobrou náladu. Jsme jako orchestr, který se dobře diriguje.

Náš tým doplňují zkušení svatební profesionálové, díky kterým si můžete užít v klidu svatbu i svatební přípravy.

Vyzkoušeli jsme je na mnoha svatbách a můžeme je více než doporučit, protože jejich služby vám ušetří čas i peníze – jsou to profesionálové z blízkého okolí.

V případě zájmu můžeme zařídit: Svatební dorty, minidezerty a koláčky, kapelu nebo DJ pro svatební oslavu.
Můžeme domluvit květinářku a fotografku, předat kontakt na kadeřnici a vizážistku, které upraví nevěstu přímo u nás těsně před obřadem.

Pokud se rozhodnete, že chcete mít svatbu u nás, je nutné kontaktovat mníšeckou matriku (739 571 112, 318 541 917). Obřad v podání našich paní matrikářek je romantický, dá se vložit poděkování rodičům (o kterém rodiče předem netuší) nebo řeč patrona. Svoji řeč paní oddávající přizpůsobuje přáním snoubenců, je ráda, když zjistí nějaké informace o snoubencích a které přidávají obřadu na jedinečnosti.
Pokud byste si přáli pana faráře nebo někoho konkrétního, kdo by vám měl pomoci vyslovit své ano, i tou nás není problém.

Altánek vyzdobíme tak, jak si budete přát. Květiny, organza, baldachýn, prostě vše, co dodá romantice. Cesta k altánku je velmi krásná a to naší zahrádkou. Obřad se tak odehrává pod širým nebem krytý částí větvemi stromů. Bojíte se, že bude pršet? I na déšť se umíme připravit. Vždy kromě suché varianty máme v záloze tzv. mokrou variantu pro nepěkné počasí.


Na hostinu umíme připravit vše. Jakákoli představa je reálná, jen se musí dohodnout. Na cokoli máte na své svatbě chuť, mějte to tam. Jsou vaši hosté velcí masoví jedlíci? Uspořádejme grilování selátka nebo kýty. Jsou vaši hosté vegani, vegetariáni, bezlepkoví, bezlaktózoví a nebo se stravují ještě úplně jinak? Ani to pro nás není žádný problém. Jediné, co potřebujete je představa a my ji zrealizujeme.

Náš penzion je velmi autentické místo. Nacházíme se v lese, prostředí je zde romantické a krásné. Jako z pohádky. Prostředí spolu s krásnou dekorací, milou obsluhou a velmi chutnou kuchyní dodá svatebnímu dni právě ten pravý smysl.

Sňatek je převelmi důležitým okamžikem života a my si jeho vážnost uvědomujeme, proto se snažíme učinit vše proto, aby tento den měli snoubenci/novomanželé co nejkrásnější. Moc si ceníme všech snoubenců, kteří se u nás rozhodli uskutečnit svůj svatební den. Jsme moc rádi, že se k nám vracejí jako manželé, třeba oslavit výročí.

Obřad u nás se odehrává v altánku pod širým nebem, které je částečně kryto větvemi stromů. Altánek je na kraji naší zahrádky, od níž je výhled jen a jen do lesa. Při odříkávání vašich slibů slyšíte hučet vodu, která teče do našeho jezírka. Květinky rostou, kvetou a nebo se jen zelenají. Tak jako tak je u nás krásně a každý, kdo naši zahrádku navštíví, je ohromen. Vyzařuje přírodní sílu a romantiku, kterou jen tak nikde nenajdete. Přímo v altánku stojí pouze paní oddávající, snoubenci a jejich svědkové. Nejbližší rodina sedí na svatebně potažených židlích a zbytek hostů je za nimi. Takže ikdyž se rozhodnete mít u obřadu třeba 80 hostů, altánek si zachová svou intimitu. Altán zdobíme dle přání snoubenců - květiny, organza, baldachýn, vše prostě tak, abyste o tomto dni mohli říct, že jsme vám slíbili i to nejposlednější přání.

Náš penzion se nachází na kraji brdských kopců. Jsme v údolí lesů, kam se nejlépe dá dostat autem. Ze všech směrů k nám vedou bílé dopravní značky, které vás navedou. Z Prahy po Strakonické sjezd na Jíloviště, odtamtud podle ukazatelů do Klínce. Při příjezdu do Klínce před tím, než se začne silnice stáčet kolmo doprava, odbočíte z hlavní silnice mírně vlevo směr Bojov, projedete obcí Klínec, po cestě vlevo budete mít hřbitov a pak po cca kilometru lesem před mostem odbočíte doprava a jste u nás (do GPS navigace zadávat Spálený mlýn, Líšnice 102). Pokud k nám chcete přijet vlakem, i to se dá. Z pražského hlavního nádraží do stanice Bojov, ze které je to vpravo takových 800 metrů procházkou. A autobusem č. 318 ze Smíchovského nádraží, který vás v pracovních dnech doveze přes Jíloviště (odkud pokračuje pod č. 449) přímo do zastávky Spálený mlýn. Vyhledat spojení můžete na webu Dopravního podniku hl. města Prahy, jako cílovou zastávku vyplňte „Líšnice, Spálený mlýn”.

U nás v penzionu zachováváme české tradice. Rozbíjení talíře, společné jedení polévky děravou lžící, společné krájení dortu, ... Jsou to zvyky, které na své svatbě můžete, ale nemusíte mít. V penzionu vítáme děti, rádi jim připravíme dětský koutek přímo tam, kde se odehrává děj svatby. Pejsky taky máme moc rádi. Ubytujeme je do takových pokojů, aby hned byli venku a mohli si očuchávat místní pachy. Při vetší obsazenosti penzionu je novomanželské apartmá zdarma.

Kapacita pro obřad

 • 1-10
 • 10-30
 • 30-50
 • 50-100

Kapacita pro hostinu

 • 1-10
 • 10-30
 • 30-50
 • 50-100

Minimální konzumace/nájem

 • 0

Cena menu/osoba (CZK)

 • 1-300
 • 300-500

Cena za koktejl/osoba (CZK)

 • 1-100

Nájem za obřadní místo (CZK)

 • 5-10.000

Nájem za místo na koktejl (CZK)

 • 5-10.000
 • 10-12.000
 • 12-15.000
 • 15-20.000

Ubytování - cena (CZK)

 • nad 1000,- CZK

Ubytování - počet pokojů

 • 11-20

Ukončení hudební produkce

 • do 06.00

Facebook Google+

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ano
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo