Logo

Vision by Maxiservice

Radotínská 69, 150 00 Praha 5
776012342 776012342
voldrichova@maxiservice.cz www.maxiservice.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Místo je součástí Prahy 5, což by se dalo považovat za téměř centrum Prahy, avšak nacházíme se v klidové oblasti v dojezdné vzdálenosti max. 10 min. od Anděla. Jedná se o variabilní prostor s rozhlehlou terasou, restaurací a galerií včetně foyer, který Vám poskytne maximální kapacitu pro Váš event. Výhodou je, že můžete svou svatbu uskutečnit jak na terase, tak i v případě nepřiznivého počasí uvnitř.

Je potřeba si zvolit místo konání Vašeho mimořádného dne co nejdříve, abyste se později netrápili s tím, že ve Vašem termínu je místo zarezervované. Přímo na závodišti Vás oddá starosta či místostarosta obce Radotína. Pokud máte trvalý pobyt ve Velké Chuchli, oddá Vás i starosta Velké Chuchle. Dále je potřeba, abyste si vytvořili plán Vaší svatby - pro kolik bude lidí, v jakém stylu bude, jaké jídlo se bude podávat, jakou máte finanční představu, zda-li chcete dodržovat zvyky, jakým způsobem zařídite dopravu, bude obřed na stejném místě jako hostina? Domluvit se s matrikou, floristkou atp..

Tato nabídka je zejména výhodná proto, že jsme cateringová společnost, která Vám může propůjčit nejen své prostory, ale zařídit Vám svatbu na klíč. Chcete svatbu ve vintage stylu nebo ve fialových barvách? Kontaktujte nás. Nezapomeňte, že Vám můžeme výrazně snížit celkové náklady nejen kvůli komunikaci, ale také kvůli dopravnému a maržím jednotlivých dodavatelů.

Obřad je možné pořádat na krásné travnaté ploše závodiště nebo Vám můžeme obřad kreativně připravit přímo na tribunách závodiště.

Parkování v rámci areálu je neplacené a míst je doslova téměr bezedné množství. V případě zájmu zajišťujeme i dopravu. Jelikož jsme koňské závodiště, zajístíme Vám i kočár pro romantické projížďky okolím.

Aktuálně poskytujeme 50% slevu za pronájem prostor z našich aktuálních cen do konce roku 2015.

Žádné parametry nenastaveny.

Žádné parametry nenastaveny.

Facebook

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ano

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo