Logo

Parkhotel Morris **** Nový Bor

Žižkova 269, 473 01 Nový Bor
+420 487 723 157 +420 774 486 309
parkhotel@hotelmorris.cz www.hotelmorris.cz





Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Parkhotel Morris se nalézá v blízkosti hotelového parku v poklidné části města Nový Bor. Hotel disponuje 39 moderními pokoji o celkové kapacitě 120 osob. Vzhledem k tomu, že se hotel nachází ve sklářském městě, není divu, že interiér celého hotelu je vybaven originálními sklářskými výrobky z rukou tamních sklářů. Hotelová restaurace se zaměřuje zejména na domácí a středomořské pokrmy. Milovníkům vín hotel nabízí rozsáhlou nabídku tuzemských a zahraničních vín. V letních měsících hosté mohou posedět na letní terase, jejíž dominantou je jezírko s čínskými kapry KOI. Součástí hotelového parku je i menší dětský koutek. Hotel svým zákazníkům nabízí velmi širokou paletu nejrůznějších služeb od teambuildingových, cateringových, svatebních a konferenčních služeb, které Vám rádi připravíme zcela na míru. V hotelovém komplexu se nachází i hotelové kadeřnictví a rozsáhlé wellness/balneo centrum ve kterém můžete vyzkoušet různé typy procedur: masáže (horké lávové kameny, čokoládové aj.), zábaly (parafínové, rašelinové atd.), koupele (konopné, ovesné apod.), inhalační procedury a mnoho dalšího. Samozřejmostí wellness centra je vířivá vana a sauna. Celý hotel je nekuřácký.

Svatební obřad se může konat buď v hotelovém parku, který bez problému pojme cca 100 až 150 osob. Nebo uvnitř hotelu, konkrétně v hotelovém salónku, jehož kapacita je cca 80 osob.

Při útratě nad 20 000 Kč (privátní vířivka s lahví sektu + další uvedené bonusy v nabídce).

Při útratě nad 40 000 Kč (svatební apartmán vč. privátní vířivky pro novomanžele na jednu noc, v ceně svatební účes pro nevěstu v hotelovém kadeřnictví TIGI, sleva 20% na další kadeřnické služby).

Při celkové útratě nad 60 000 Kč (svatební květinová výzdoba na svatební tabule v režii hotelu, svatební apartmán vč. privátní vířivky pro novomanžele na jednu noc).

Při celkové útratě nad 80 000 Kč (privátní vířivka s lahví sektu + další uvedené bonusy v nabídce - svatební apartmán vč. privátní vířivky pro novomanžele na jednu noc, v ceně svatební účes pro nevěstu v hotelovém kadeřnictví TIGI, sleva 20% na další kadeřnické služby, dárkový třídenní, pobytový poukaz pro novomanžele do GOLFHOTELU MORRIS**** superior Mariánské Lázně na svatební cestu vč. mnoha služeb).

Kapacita pro hostinu

  • 50-100

Kapacita pro obřad

  • 50-100

Cena za koktejl/osoba (CZK)

  • 0

Nájem za obřadní místo (CZK)

  • 1-5.000

Nájem za místo na koktejl (CZK)

  • 1-5.000

Cena menu/osoba (CZK)

  • 300-500

Minimální konzumace/nájem

  • 1-50.000

Ubytování - cena (CZK)

  • nad 1000,- CZK

Ubytování - počet pokojů

  • 20+

Ukončení hudební produkce

  • do 24.00

Min. konzumace ano
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo