Logo

Hotel Morris **** superior Česká Lípa

Náměstí T.G.M. 132, 47001 Česká Lípa
+420 487 829 761 +420 774 309 398
info@hotelmorris.cz www.hotelmorris.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Hotel se nachází ve středu města na náměstí T.G.M. v blízkosti radnice. Hotel Morris disponuje 28 luxusními pokoji (exclusive, superior, apartman a 1x handicap). Hotelový komplex obsahuje rozsáhlé wellness/balneo centrum, které se nachází v původních pískovcových sklepeních. Wellness a balneo centrum Hotelu Morris nabízí opravdu širokou škálu služeb od nejrůznějších masáží (horké lávové kameny, relaxační atd.), koupelí (ovesné, čokoládové aj.), zábalů (rašelinové, čokoládové apod.) inhalačních procedur a mnoho dalšího. Hotel zároveň nabízí cateringové, teambuildingové, svatební a konferenční služby, které Vám rádi připravíme zcela na míru. V hotelovém komplexu dále naleznete vinný sklípek, hotelovou restauraci Morris (která je zaměřena na domácí a středomořské pokrmy) s výhledem do staré části města, staročeskou restauraci Moravanka, kavárnu Marilyn a seminární salónek o kapacitě až 30 osob (vybaven dataprojektorem, ozvučením apod.). Interiér celého hotelu je velice unikátní, neboť je vybaven originálním starožitným nábytkem z období rokoka, baroka a secese! Celý hotel je nekuřácký.

Při útratě nad 20 000 Kč (privátní vířivka s lahví sektu + další uvedené bonusy v nabídce).

Při útratě nad 40 000 Kč (svatební apartmán vč. privátní vířivky pro novomanžele na jednu noc, v ceně svatební účes pro nevěstu v hotelovém kadeřnictví TIGI, sleva 20% na další kadeřnické služby).

Při celkové útratě nad 60 000 Kč (svatební květinová výzdoba na svatební tabule v režii hotelu, svatební apartmán vč. privátní vířivky pro novomanžele na jednu noc).

Při celkové útratě nad 80 000 Kč (privátní vířivka s lahví sektu + další uvedené bonusy v nabídce - svatební apartmán vč. privátní vířivky pro novomanžele na jednu noc, v ceně svatební účes pro nevěstu v hotelovém kadeřnictví TIGI, sleva 20% na další kadeřnické služby, dárkový třídenní, pobytový poukaz pro novomanžele do GOLFHOTELU MORRIS**** superior Mariánské Lázně na svatební cestu vč. mnoha služeb).

Kapacita pro hostinu

  • 30-50

Cena menu/osoba (CZK)

  • 300-500

Minimální konzumace/nájem

  • 1-50.000

Ubytování - cena (CZK)

  • nad 1000,- CZK

Ubytování - počet pokojů

  • 20+

Ukončení hudební produkce

  • do 24.00

Min. konzumace ano
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo