Logo

Pálffy Palác restaurant

Valdštejnská 14, 11800 Praha 1
+420257530522 +420602711230
palffy@palffy.cz www.palffy.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Restaurace Pálffy Palác vznikla v roce 1994 ve druhém patře budovy Pálffy Paláce. Po vstupu do restaurace Vás okouzlí neopakovatelný dobový interiér, který ještě více umocňuje její magickou atmosféru. V letních měsících je pro hosty připravena nádherná terasa s fascinujícím výhledem na Pražský hrad, Pálffyho zahrady a Malý Furstenberský palác. K restauraci přiléhají dva sály, velký zrcadlový sál a salonek, které jsou připraveny k pořádání koncertů, svatebních hostin, firemních večírků a různých dalších společenských akcí.

Jednou z jedinečných vlastností této restaurace situované v srdci Malé Strany je neuvěřitelně příjemná a klidná atmosféra zářící ve světle svíček. Palffy Palác Restaurant s jeho skvělou kuchyní a prvotřídními službami, je jedinečným místem, kde byla gastronomie povýšena na skutečné umění, a kde si naplno vychutnáte potěšení všech svých smyslů. V historické budově Palffyovského paláce, přímo v centru staré Prahy, zcela jistě strávíte svůj nejkrásnější den v životě a budete moci zapomenout na všechny každodenní starosti, protože my se postaráme o Váš únik ze všední reality do posledního detailu!
***
Poskytujeme KOMPLETNÍ SVATEBNÍ SERVIS od svatebního obřadu, zajištění svatebních oznámení, tisku menu a jmenovek, květinových dekorací, po hudební produkci...a mnoho dalšího...

V našem paláci se nachází dvě místa, kde se svatební obřad dá uspořádat:
1) v koncertním sále Pražské konzervatoře
nebo
2) na letní terase.

Máme tedy k dispozici jak suchou, tak mokrou variantu. Kapacita prostor je optimální pro zhruba 70 osob.

Pokud by jste si nevybrali místo přímo u nás, je možné využít přilehlé překrásné Palácové zahrady - www.palacove-zahrady.cz, Ledeburskou zahradu nebo Vrtbovskou zahradu, které jsou od restaurace vzdáleny v docházkové vzdálenosti do max. 5 minut. Dále snoubenci často využívají i kostel Sv. Mikuláše a kostel Sv. Tomáše.

Parkoviště přímo v objektu sice k dispozici není, ale pohodlně je možné zaparkovat na placeném parkovacím pruhu po levé straně Valdštejnské ulice, dále přímo na Malostranském náměstí či případně vyřídit jednodenní povolenky na parkování na městském úřadu na modré zóně na parkovišti u Senátu, které je od Palffyho paláce vzdáleno cca 50m.

Při rezervaci svatební večeře nad 50 osob Vám parkování pro 5 automobilů zajistíme zdarma!

Kapacita pro hostinu

  • 50-100

Minimální konzumace/nájem

  • 0

Ubytování - počet pokojů

  • 0

Ubytování - cena (CZK)

  • do 1000,- CZK

Cena menu/osoba (CZK)

  • 500-700

Ukončení hudební produkce

  • do 05.00

Facebook

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ne
Hudba po půlnoci ano
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo