Chateau Herálec

Herálec 1, 582 55 Herálec
+420 569 669 111 +420 734 822 640
reception@chateauheralec.com www.chateauheralec.com

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Tajným snem nejedné dívky či ženy je vdávat se jako princezna.

Ve svých snech stoupá v nádherné svatební róbě po širokých kamenných schodištích k překrásně vyzdobené svatební komnatě …

Tenhle sen se stává skutečností pro všechny, kteří se rozhodnou prožít svůj svatební den v romantickém zámeckém hotelu Chateau Herálec. Už při realizaci projektu rozsáhlé památkové a historické rekonstrukce zámku Herálec se myslelo na to, jak vytvořit co nejkrásnější prostředí pro Svatbu snů. Luxusní hotel Chateau Herálec umožňuje připravit luxusní zámeckou svatbu: obřad v nádherně revitalizovaném anglickém parku z 18. století, v intimitě překrásného zámeckého nádvoří, anebo v prostorách zámeckého hotelu Chateau Herálec: počínaje zrestaurovanou Kaplí sv. Anny s dech beroucím oratoriem, přes robustní Síň předků až po noblesní Růžový salonek. Na základě Vašich představ můžete společně se zámeckým svatebním koordinátorem připravit krásný svatební den, na který nezapomenete Vy a ani nikdo z Vašich blízkých.

Počítejte s Chateau Herálec - Vaší ALL INCLUSIVE SVATEBNÍ DESTINACÍ!

...

POZOR!! V regionu se nachází dvě obce s názvem Herálec, ten náš Chateau Herálec je pouze 7 km od dálnice D1, EXIT 104 Větrný Jeníkov.

...

...

...

Žádné parametry nenastaveny.

Žádné parametry nenastaveny.

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ne
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo