Residence U Černého orla

Mostecká 11, 118 00 Praha 1
+420 257 535 061 +420 774 664 657
reception@residenceprague.cz www.residenceprague.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Náš rodinný luxusní hotel v Praze je ideální volbou pro romantické pobyty či páry milující historii a hledající odpočinek pod Pražským hradem. Již samotná lokalita Residence U Černého orla v srdci Prahy volá po objevování starých pražských legend a putování po Královské cestě (historické trasy centrem českého hlavního města). Ta vede přímo Mosteckou ulicí na Malé Straně, kde je hotel situován.

Poloha hotelu v jádru historického centra Prahy, které je zapsáno na seznamu kulturních památek UNESCO v ČR, vytváří unikátní magickou atmosféru. V bezprostřední blízkosti se nachází taková věhlasná místa jako je Karlův most, Staroměstské náměstí s Pražským orlojem či Pražský hrad s gotickou Katedrálou svatého Víta. Romantiku zaručí nedaleké palácové zahrady, rozkvetlé parky i kavárny a hospůdky lákající na pohlazení jazýčku českými specialitami.

Jedinečná lokalita, útulný interiér a vlídný kolektiv vytváří idylické podmínky pro uspořádání komorní svatby, prožití líbánek či zorganizování zásnub. Připraveny pro Vás máme i speciální pobytové balíčky, vyjížďky historickými auty nebo služby concierge. Náš hotel je přátelský ke zvířatům, takže svoje domácí mazlíčky si bez obav můžete vzít s sebou.

Kapacita pro hostinu

  • 30-50

Cena menu/osoba (CZK)

  • 300-500

Minimální konzumace/nájem

  • 1-50.000

Ukončení hudební produkce

  • do 06.00

Facebook

Min. konzumace ano
Venkovní prostor ne
Hudba po půlnoci ano
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo