Logo

NH Prague

Mozartova 261/1, 15000 Praha 5
+420 257 153 111
nhpraguecity@nh-hotels.com www.nhprague.com

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Hotel NH Prague City, dříve známý pod názvem NH Prague, je dokonalou volbou pro turisty, kteří chtějí prozkoumat toto slavné město. Do historického centra, k hradu nebo ke slavnému Karlovu mostu se snadno dostanete tramvají, metrem i pěšky.

Hotel nabízí 441 pokojů situovaných ve 2 budovách, mezi kterými hosty přepravuje lanovka. Naše pokoje Superior se nacházejí na vrcholu kopce Mrázovka a chlubí se fantastickým výhledem na místní park.

Náš hotel má spoustu dalších drobných výhod, například fitness centrum či venkovní tenisové kurty. Venku jsou také naše terasy, na kterých můžete jíst, pít a užívat si výhled.

4-hvězdičkový hotel NH Prague je jediný hotel, který má své dvě hotelové budovy spojené unikátní lanovkou. Z horní části hotelu si můžete užívat fantastický výhled na město a na terase restaurace Il Giardino si zároveň vychutnat prvotřídní gastronomii.

Máme k dispozici 15 konferenčních místností s největší možnou kapacitou až 400 osob v divadelním uspořádání. Tower Lounge Bar může být také využíván jako konferenční místnost pro jednání.
Rádi pro Vás zorganizujeme různé druhy akcí od konferencí přes tiskové/reklamní akce či firemní večírky. Zajistíme veškeré Vaše požadavky na technické vybavení, občerstvení a další služby, které zajistí bezproblémový průběh Vaší akce a splní Vaše očekávání.

Parkování v areálu hotelu: 590Kč/za den

Kapacita pro hostinu

  • 300+

Ubytování - cena (CZK)

  • nad 1000,- CZK

Ubytování - počet pokojů

  • 20+

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo