Logo

HOTEL zámek BERCHTOLD

Hlavní 6, 25163 Kunice - Vidovice, Strančice
+420 313 039 741 +420 313 039 741
hotel@zamekberchtold.cz www.zamekberchtold.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Jen kousek od Prahy objevíte areál HOTEL zámek BERCHTOLD, místo pro Vaši svatbu s městským komfortem a venkovskou srdečností!
Organizujeme svatby „na klíč“, sestavení celého harmonogramu od příprav (vizážistka, vlasová stylistka), obřadu v zámecké zahradě nebo slavnostním sále, vypouštění holubic, kompletní cateringový servis (welcome drink, hostina, večerní raut nebo zahradní grilování), romantické ubytování pro svatební noc i pro další hosty. Dokážeme pro Vás zprostředkovat kvalitní služby, aby Váš první den společného života začal nezapomenutelně.

V první komunikaci je důležité ověřit si termín a také domluvit si schůzku, na které se všechno dozvíte a kde uvidíte veškeré prostory.

Areál HOTEL zámek BERCHTOLD je nevšední místo pro uspořádání Vaší svatbu. Nachází se v malebném Ladově kraji kousek od Prahy (15 minut) na dálnici D1 směr Brno. Nabízí veškeré služby spojené s organizací svatebního obřadu, ubytování, cateringem a další služeb spojených se svatebním dnem.

Zámek nabízí pro uspořádání svatebního obřadu zámeckou zahradu nebo zámecké sály.

Kolem areálu jsou celkem 3 parkovací plochy, které jsou neplacené.

DOPRAVA AUTEM:
Obec Kunice se nachází ve Středočeském kraji (bývalý okres Praha – východ) na 15,5 km brněnské dálnice D1. Na Exitu 15 Všechromy, Velké Popovice sjeďte a dejte se směrem na Všechromy, Strančice. Po vjezdu do obce Strančice odbočte vpravo (směrovka BERCHTOLD) a dejte se třešňovou alejí směrem do Kunic-Vidovic, kde je zámek dobře značen. Stále pokračujte po hlavní silnici cca 1,5 km a po levé ruce uvidíte zámeckou zeď s erbem, kde zahnete vlevo ke Sport centru a vstupu do Dětského ráje (Vidovice č.p. 136) a po cca 50 m jste na Sportcentru Na Zámečku.
Pod areálem je velké parkoviště, kde můžete pohodlně zaparkovat i s autobusem.

KUDY TUDY K ZÁMKU
Pojedete ještě 100 m podél zámecké zdi po hlavní silnici a potom vlevo přímo k hotelu zámku BERCHTOLD Vidovice 6 (hotel, restaurace, muzeum, prohlídka zámku, wellness). Naproti vstupu do zámku je u hlavní silnice parkoviště. Dvě velká parkoviště i pro autobusy jsou dole za Sportcentrem se vstupem do všech částí areálu. Ubytovaní hosté zajedou vozidlem až před hlavní vchod k hotelu branou u zámku.

DOPRAVA VLAKEM A AUTOBUSEM
Z Hlavního nádraží v Praze (nebo z Benešova u Prahy) jezdí každých 30 minut vlak, který zastavuje ve Strančicích (3 km od zámku). Na tento spoj navazuje autobus linky 461, který Vás dopraví do Kunic-Vidovic. Vystoupíte na autobusové zastávce „Vidovice“, která se nachází téměř naproti zámku a cca 200 m od Sportcentra Na zámečku. Pro vyhledání spojení doporučujeme tuto stránku.


GPS souřadnice:
49°55’45.20″N, 14°40’2.77″E

Při objednání 5 a více pokojů získají novomanželé svatební apartmá ZDARMA.

Kapacita pro obřad

  • 50-100

Kapacita pro hostinu

  • 50-100

Cena menu/osoba (CZK)

  • 500-700

Cena za koktejl/osoba (CZK)

  • 100-300

Nájem za obřadní místo (CZK)

  • 5-10.000

Nájem za místo na koktejl (CZK)

  • 5-10.000

Minimální konzumace/nájem

  • 1-50.000

Ubytování - cena (CZK)

  • nad 1000,- CZK

Ubytování - počet pokojů

  • 20+

Ukončení hudební produkce

  • do 24.00

Facebook

Min. konzumace ano
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo