Hotel Agricola

Tyršova 31, 353 01 Mariánské Lázně
+420 354 611 220
hotel@hotel-agricola.cz www.hotel-agricola.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Hotel Agricola Sport & Wellness Centre v Mariánských Lázních je rodinný hotel obklopen bohatými lesy a háji, pouhých dvacet minut od světoznámé mariánskolázeňské Kolonády. Hotel Agricola Sport & Wellness Centre jedinečný svojí polohou, zařízením a rozsáhlým venkovním resortem umožňuje řadu outdoorových aktivit. Prostředí, ve kterém se hotel nachází, samo vybízí k vycházkám a rekreační turistice. Je to ideální místo pro wellness, spa a rekreační pobyty.

Hotel Agricola Sport & Wellness Centre v Mariánských Lázních nabízí osvědčené Spa & Wellness relaxační, rekondiční a rekreační pobyty pro rodiny s dětmi a seniory, ale také relaxační víkendové pobyty v Mariánských Lázních pro ženy a managery k odpočinku a regeneraci organismu.

Restaurace v hotelu Agricola Sport & Wellness Centre v Mariánských Lázních nabízí stravovací služby hotelovým hostům skupinám i nebydlícím hostům.
Hosté v hotelu Agricola Sport & Wellness Centre mají možnost využít příjemné prostředí venkovní vinárny s útulným posezením na otevřené terase. Tradiční vinárna s terasou nabízí příjemné prostředí k posezení a relaxaci. Nezapomenutelné zážitky při venkovním grilování umocňují příjemnou pohodu letních večerů.

Parkoviště se nachází v areálu hotelu.

Ubytování - cena (CZK)

  • nad 1000,- CZK

Ubytování - počet pokojů

  • 20+

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo