Hoffmanův dvůr

Vinořské nám. 34, 190 17 Praha 9 – Vinoř
+420 602 337 257
info@hoffmanuv-dvur.cz www.hoffmanuv-dvur.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Hoffmanův dvůr, areál s romantickou restaurací, prostorným dvorem, velkou zahradou a vinným sklepem. Ideální pro pořádání soukromých i veřejných akcí.

Areál Hoffmanova dvora je položen do nádherné a klidné, chráněnou přírodou obklopené vesničky Vinoř. Ta je již pražskou městkou částí a nachází se na jejím samém okraji. Bývalá konírna slouží jako restaurace a je schopna zajistit veškeré gastronomické služby. Prostorný dvůr, obrovská zahrada s dominantním stoletým dubem, vinný sklípek či velká stodola, parkoviště. To vše v uzavřeném prostoru, vhodném pro pořádání nejrůznějších soukromých, ale i veřejných akcí.

Velmi vkusně zadaptovaný areál dá každému hned na první pohled znát, k čemu sloužil. Při vstupu do něj na vás dýchne jeho historie. Dvůr má tři části - hlavní dvůr se zahradou a vstupem do jednotlivých budov, vjezd s parkovištěm a velkou zahradu – vše je vzájemně propojeno. Plocha celého areálu je 1,5 ha. Disponuje dostatečnou kapacitou parkovacích míst, snadnou dostupností MHD a všestranným využitím. Areál je využíván celoročně a celkově pojme až 1.500 hostů.

Je třeba si domluvit schůzku na které se vše dozvíte.

V místě konání svatby můžeme nabídnout na dochodnou vzdálenost i rezervaci zvýhodněného ubytování svatebčanů.

Pokud si u nás společnost k pronájmu Hoffmanova dvora objedná i cateringové služby, jsme schopni, v závislosti na počtu hostů, poskytnout slevu na nájmu až do výše 60%.

Svatební obřad – obřad může proběhnout prostřednictvím matriky v Praze 9 - Kbelích přímo na Hoffmanově dvoře, ale také jinde.

Prostory:
- Konírna
- Stodola
- Sklípek
- Dvůr se zahradou
- Velká zahrada
- Zázemí pro catering

Kapacita pro obřad

  • 200-300

Kapacita pro hostinu

  • 300+

Ukončení hudební produkce

  • do 02.00

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ano
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo