Aria Hotel Prague

Tržiště 9, 11800 Praha 1
+420225331111
jan.korta@aria.cz www.ariahotel.net/default-cs.html

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Aria Hotel Prague je ideálním místem pro milovníky hudby. Nachází se v samotném centru půvabné Malé Strany, pouze pár kroků od Karlova mostu a kostela sv. Mikuláše a jen několik minut chůze malebnými uličkami od Pražského hradu, Královských zahrad nebo Staroměstského náměstí. Přímo za hotelem se rozprostírá nejstarší barokní zahrada v Praze, Vrtbovská zahrada, která je také zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Zahrada je otevřena vždy od začátku dubna do konce října a naši hosté do ní mají přístup privátním vchodem. Unikátní výhled nabízí panoramatická střešní terasa, kde si zároveň můžete vychutnat prvotřídní výběr různých delikates. Prahu odtud máte jako na dlani!

Praha - jedno z nejromantičtějších měst na světě - je ideálním místem pro konání svatby, líbánky či oslavu výročí. Aria Hotel Prague Vám připraví pohádkovou svatbu až pro sto hostů přesně dle Vašich představ, zajistí jejich ubytování, elegantní recepci v restauraci CODA a kompletní profesionální servis.

Salonek:
Restaurace CODA je ideálním místem pro komorní svatební hostiny. Salonek je zařízen v jemných barvách a vyniká originálním nábytkem ve stylu Art Deco. Kapacita: 30 osob

Vrtbovská zahrada:
Vrtbovská zahrada patří mezi nejstarší pražské barokní zahrady a také mezi ty nekrásnější. Tento skvost figurující též na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO se rozprostírá přímo za Aria Hotel Prague - hosté mohou ke vstupu využít soukromý hotelový vchod. Kapacita: 500 osob.

Atrium:
Prosklené atrium restaurace CODA tvoří srdce hotelu a je ideálním místem pro velké bankety. Kapacita 150 osob.

Střešní terasa:
Střešní terasa restaurace nabízející ten nejkrásnější výhled na celou Prahu se hodí jak pro intimní svatební obřad, tak i pro menší svatební hostinu. Stěží byste nalezli malebnější místo pro pořízení Vašich svatebních fotografií. Kapacita 40 osob.

Kapacita pro obřad

  • 30-50
  • 50-100

Kapacita pro hostinu

  • 30-50
  • 50-100

Cena menu/osoba (CZK)

  • 1200+

Cena za koktejl/osoba (CZK)

  • 500+

Nájem za obřadní místo (CZK)

  • 5-10.000

Nájem za místo na koktejl (CZK)

  • 5-10.000

Minimální konzumace/nájem

  • 1-50.000

Min. konzumace ano
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo