Logo

Dolce Villa

Nebušická 93, 16400 Praha 6
+420 220 199 510 +420 603 251 663
reservation@dolcevilla.cz www.svatbavdolcevilla.cz, www.dolcevilla.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

V rodinném hotelu uprostřed přírodního parku Divoká Šárka můžete mít ve svatební den vše na jednom místě - obřad na zahrádce, hostinu i raut až pro 200 osob a večerní zábavu spojenou například s grilováním. Za prostory hotel neúčtuje pronájem a pro svatby nad 30 osob nabízí novomanželské apartmá zdarma.

Svatební obřad může být na zahrádce, která je z části krytá dřevěnou pergolou a má výhled na park Šárka. Na zahrádce Vám můžeme něco ugrilovat. Kapacita zahrádky je 50 míst k sezení. Svatební hostina může být jednak v elegantní restauraci se dvěma salónky a krbem nebo v tradiční pivnici a vinárně s přístupem na bowling, ale také přímo na zahrádce. Ubytujeme i Vaše svatební hosty, maximální kapacitu máme 69 lůžek.

Obřady u nás dělá matrika na Praze 6. Po domluvě může oddávat i starosta z Nebušic nebo unitáři, kteří dělají i civilní sňatky a dokážou se flexibilně přizpůsobit. Správní poplatek pro matriku je 1.000 Kč.

Klienti oceňují především možnost mít takzvaně vše na jednom místě bez nutnosti přesunů všech svatebních hostů a dále naši nápaditou kuchyni, které kraluje Ondřej Vykusa, jež má dlouholeté zkušenosti a zajímavé nápady, které si přivezl z Karibiku.

Hlavním obřadním místem je naše malebná zahrádka, případně místo pod dřevěnou pergolou. Není také problém umístit obřad do jednoho z našich salónků.

Dalšími obřadními místy v našem okolí je Obora Hvězda, Pelléova vila, Skleněný dům - oficiální obřadní místo na Praze 6.

Podstatnou výhodou našeho hotelu je též dostatek parkovacích míst ve dvoře hotelu a v podzemních kamerově hlídaných garážích. Parkovat lze i kdekoli v ulicích v blízkosti hotelu.

Za prostory u nás neplatíte žádný pronájem. Základní výzdobu svatební tabule Vám také zařídíme zdarma. Pokud budete mít na svatbě více než 30 hostů, tak máte od nás jako svatební dar apartmá se snídaní do postele.

Kapacita pro obřad

  • 100-200

Kapacita pro hostinu

  • 50-100

Nájem za místo na koktejl (CZK)

  • 0

Minimální konzumace/nájem

  • 0

Cena menu/osoba (CZK)

  • 300-500

Cena za koktejl/osoba (CZK)

  • 100-300

Nájem za obřadní místo (CZK)

  • 1-1.000

Ukončení hudební produkce

  • do 02.00

Facebook

Min. konzumace ne
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ano
Vlastní alkohol ano

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo