Logo

Horse Park Kamenný Dvůr

Buková u Příbramě 43, 26223 Buková u Příbramě
+420 606 365 995 +420 606 365 995
tereza@horsepark.cz www.horsepark.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Pár minut od středočeské Dobříše stojí v malebné přírodě uprostřed lesů a luk někdejší statek z roku 1879. Před několika lety prošel citlivou rekonstrukcí a stalo se z něj magické místo, kde se tradice a historie snoubí s novodobým komfortem.
Toto výjimečné prostředí s unikátním geniem loci se skvěle hodí pro oslavu jedné z nejvýznamnějších událostí vašeho života.

Kamenný Dvůr je jedinečné místo pro Váš svatební den, kde si v soukromí svých přátel a rodiny vychutnáte všechny radosti z Vaší svatby. Kamenný Dvůr je privátní místo, které se nachází uprostřed lesů a luk a nabízí nádherný výhled do okolí. Spojuje vynikající kouzlo genia loci, perfektní zázemí a nadstandardní služby.

V současné době máme dvě varianty pro konání svatebního obřadu.
První variantou je svatební obřad přímo na čtvercovém nádvoří jezdeckého areálu, symbolicky u sochy Jezdce sochaře Michala Gabriela.
Druhou variantou je obřad na "svatebním palouku", což je mimořádně romantické zákoutí s panoramatickým výhledem do okolní krajiny.

Horse Park Kamenný Dvůr nabízí také vnitřní prostory, kde je možné uspořádat svatební hostinu či party pro přátele. V případě, že si přejete mít svatební tabuli, nabízíme Vám Velký klub, který Vás vtáhne svoji okouzlující staroanglickou atmosférou. Kapacita Anglického klubu je 85 lidí.

Pokud dáváte přednost neformální atmosféře, je tu pro Vás původní zrekonstruovaný Špejchar s otevřeným grilem. Jeho kapacita je 100 osob.

Horse Park Kamenný dvůr leží v jihozápadní části středních Čech 45 minut jízdy autem od Prahy nedaleko Dobříše.
Horse park disponuje vlastním parkovištěm přímo v areálu. Parkoviště je hlídané kamerovým systémem.

V areálu Horse parku ubytujeme celkem 26 osob. Další hosté mohou být ubytování v nedalekém hotelu. Svatební apartmá od nás dostanou snoubenci svatebním darem. Jako benefit poskytujeme fotografování s koněm zdarma.
Areál Horse parku je svoji rozlohou velmi rozsáhlý, tudíž zde existuje spoustu krásných a romantických zákoutí s výhledy do okolí. Na základě toho pak vznikají okouzlující svatební fotografie.
V případě svatby si snoubenci pronajímají celý areál a to již od pátku do neděle či pondělí. Všechny přípravy tak mohou probíhat den předem bez zbytečných stresů. Místo je privátní a na odlehlém místě, tudíž není omezeno dalšími klienty či nočním klidem.

Kapacita pro hostinu

  • 50-100

Kapacita pro obřad

  • 50-100

Nájem za obřadní místo (CZK)

  • 0

Nájem za místo na koktejl (CZK)

  • 0

Minimální konzumace/nájem

  • 75-125.000

Cena menu/osoba (CZK)

  • 500-700

Cena za koktejl/osoba (CZK)

  • 100-300

Ubytování - cena (CZK)

  • nad 1000,- CZK

Ubytování - počet pokojů

  • 20+

Ukončení hudební produkce

  • do 04.00

Facebook

Min. konzumace ano
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ano
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo