Logo

Horse Park Kamenný Dvůr

Buková u Příbramě 43, 26223 Buková u Příbramě
+420 606 365 995 +420 606 365 995
tereza@horsepark.cz www.horsepark.cz

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Jezdecký areál Horse Park Kamenný Dvůr, jehož historie se datuje od roku 1879 vytesaného do trámu Špejcharu, se rozkládá v malebné přírodě nedaleko Dobříše. Na místě bývalého zásobovacího statku blízkého zámku Buková, který patřil rodině Colloredo-Mansfeld, vyrostla moderní jízdárna nabízející ustájení koní ve velkorysých boxech s celodenní špičkovou péčí a jezdeckou školou.
Kamenný Dvůr je místo nejen pro ustájení Vašeho koně, odpočinek v krásném prostředí jízdárny s komfortním ubytováním nedaleko Prahy, ale i vhodné prostředí pro pořádání firemních akcí, rodinných oslav a svateb.

Před branou roste letitá moruše (jediná na Příbramsku) a bílý topol. Původní kamenný Špejchar slouží jako společenská místnost a Velký staroanglický klub Vás v nové části překvapí výhledem do kraje.
Horse Park Kamenný Dvůr si oblíbíte pro krásné prostředí, perfektní servis i jedinečnou atmosféru. Přijeďte zažít magii místa, kde se staleté hodnoty prolínají s moderním komfortem.

Obřady se konají přímo v areálu Horse parku. Místo spadá pod místní matriku v Hluboši. První úřední krok zajišťuje Horse park.

Kamenný Dvůr je jedinečné místo pro Váš svatební den, kde si v soukromí svých přátel a rodiny vychutnáte všechny radosti z Vaší svatby. Kamenný Dvůr je privátní místo, které se nachází uprostřed lesů a luk a nabízí nádherný výhled do okolí. Spojuje vynikající kouzlo genia loci, perfektní zázemí a nadstandardní služby.

V současné době máme dvě varianty pro konání svatebního obřadu.
První variantou je svatební obřad přímo na čtvercovém nádvoří jezdeckého areálu, symbolicky u sochy Jezdce sochaře Michala Gabriela.
Druhou variantou je obřad na "svatebním palouku", což je mimořádně romantické zákoutí s panoramatickým výhledem do okolní krajiny.

Horse Park Kamenný Dvůr nabízí také vnitřní prostory, kde je možné uspořádat svatební hostinu či party pro přátele. V případě, že si přejete mít svatební tabuli, nabízíme Vám Velký klub, který Vás vtáhne svoji okouzlující staroanglickou atmosférou. Kapacita Anglického klubu je 75 lidí.

Pokud dáváte přednost neformální atmosféře, je tu pro Vás původní zrekonstruovaný Špejchar s otevřeným grilem. Jeho kapacita je 140 - 160 lidí.

Horse Park Kamenný dvůr leží v jihozápadní části středních Čech 45 minut jízdy autem od Prahy nedaleko Dobříše.
Horse park disponuje vlastním parkovištěm přímo v areálu. Parkoviště je hlídané kamerovým systémem.

V areálu Horse parku ubytujeme celkem 26 osob. Další hosté mohou být ubytování v nedalekém hotelu. Svatební apartmá od nás dostanou snoubenci svatebním darem. Jako benefit poskytujeme fotografování s koněm zdarma.
Areál Horse parku je svoji rozlohou velmi rozsáhlý, tudíž zde existuje spoustu krásných a romantických zákoutí s výhledy do okolí. Na základě toho pak vznikají okouzlující svatební fotografie.
V případě svatby si snoubenci pronajímají celý areál a to již od pátku do neděle či pondělí. Všechny přípravy tak mohou probíhat den předem bez zbytečných stresů. Místo je privátní a na odlehlém místě, tudíž není omezeno dalšími klienty či nočním klidem.

Kapacita pro obřad

  • 50-100

Kapacita pro hostinu

  • 50-100

Cena menu/osoba (CZK)

  • 500-700

Cena za koktejl/osoba (CZK)

  • 100-300

Nájem za obřadní místo (CZK)

  • 15-20.000

Nájem za místo na koktejl (CZK)

  • 12-15.000

Minimální konzumace/nájem

  • 75-125.000

Ubytování - cena (CZK)

  • nad 1000,- CZK

Ubytování - počet pokojů

  • 20+

Ukončení hudební produkce

  • do 04.00

Facebook

Min. konzumace ano
Venkovní prostor ano
Hudba po půlnoci ano
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo