The Alchymist Grand hotel&Spa

Tržiště 19, 110 00 Praha
257 286 011
info@alchymisthotel.com www.alchymisthotel.com

Kontaktujte nás pro umístění virtuální prohlídky...

Žádné soubory nenalezeny.

Několik kroků od Pražského hradu a Karlova mostu, mezi malebnými uličkami Malé Strany, se nachází luxusní Alchymist Grand Hotel & Spa. 5-ti hvězdičkový boutique hotel vás zaujme pohádkovým prostředím s vytříbeně zařízenými pokoji, jež odrážejí historický charakter města.

Restaurant Aquarius se svým barokním nádvořím poskytuje hostům čarovnou atmosféru a rozmazluje je domácími italskými těstovinami, či specialitami z ryb a plodů moře. Vychutnejte si mimořádný omlazující rituál v Ecsotica Spa, které je situované ve starobylých sklepeních hotelu. Indonéská ošetření doplněná římskými lázněmi kombinují to nejlepší z východní a západní filosofie tak, aby bylo dosaženo vskutku výjimečného zážitku a relaxace.

Alchymist Grand Hotel and Spa je ideálním místem pro svatební oslavy a ceremonie. Postaráme se o veškeré detaily od zajištění menu a nápojů, dekorací a květin.

K dispozici jsou dva soukromé prostory: Crystal Ballroom a Zrcadlová Galerie nebo Aquarius Restaurant, unikátní prostory, které zkrášlí váš výjimečný den.

Svatební obřad a recepce jsou jen začátkem. Představte si svou svatební noc v našem krásném svatebním apartmánu se snídaní druhý den ráno podávanou až do postele.

Svatební noc zdarma rádi poskytneme svatebčanům, kteří se rozhodnou uspořádat svoji hostinu v našem Crystal Ballroom nebo jiných prostorách a celková útrata přesáhne částku 65.000 Kč.

Kapacita pro obřad

  • 30-50

Kapacita pro hostinu

  • 30-50

Cena menu/osoba (CZK)

  • 1200+

Cena za koktejl/osoba (CZK)

  • 500+

Nájem za obřadní místo (CZK)

  • 10-12.000

Nájem za místo na koktejl (CZK)

  • 12-15.000

Minimální konzumace/nájem

  • 75-125.000

Min. konzumace ano
Venkovní prostor ne
Hudba po půlnoci ne
Vlastní alkohol ne

 

 Přidat do oblíbených

 

Svatební expo